Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://www.ozogtomczykowski.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.
    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?
    Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

    Senior Associate - Manager (Zespół Cen Transferowych)

    Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa PodatkowegoO firmie

    Aleje Jerozolimskie 93

    Warszawa

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie projektami w obszarze cen transferowych

    • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami we współpracy z liderem praktyki, przygotowanie i negocjowanie ofert oraz rozliczanie projektów

    • Zarządzanie relacjami z klientami i udzielanie klientom odpowiedzi na pytania związane z problematyką cen transferowych

    • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych

    • Sporządzanie analiz finansowych i benchmarków

    • Analizowanie zmian w obszarze cen transferowych, regularne pisanie komentarzy i publikacji

    • Udział w projektach interdyscyplinarnych

    • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami

    • Występowanie na konferencjach, szkoleniach i śniadaniach biznesowych

    Nasze wymagania

    • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie cen transferowych

    • Ukończone studia magisterskie kierunków ekonomicznych (preferowane) lub prawniczego

    • Posiadanie uprawnień doradcy podatkowego

    • Umiejętność zarządzania projektem i zespołem w projekcie

    • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb

    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1

    • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

    • Bardzo dobra znajomość MS office (szczególnie excel)

    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku

    • Możliwość współpracy z największymi firmami z różnych branż gospodarki i wiodącymi grupami kapitałowymi (krajowymi i międzynarodowymi)

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny

    • Przejrzystą ścieżkę kariery i rozwój zawodowy

    • Ścieżkę do kierowania zespołem w ramach praktyki i perspektywę awansu partnerskiego

    • Wsparcie w budowaniu własnej pozycji na rynku

    • Przyjazną atmosferę pracy

    • Home office i elastyczny czas pracy

    • Taras i strefę relaksu

    • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)

    • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • program rekomendacji pracowników

    Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości, w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Zajmujemy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach branżowych, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy regularnie obecni w mediach opiniotwórczych. Organizujemy dwa prestiżowe kongresy podatkowo-prawne, Biznes 360 oraz Sukcesja.pl, których jesteśmy pomysłodawcą.

    Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

    Przewiń do profilu firmy

    Inne informacje

    Zachęcamy do przesyłania życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

    Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2021.