Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Associate - Manager (Zespół Cen Transferowych)

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa PodatkowegoO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Aleje Jerozolimskie 93

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami w obszarze cen transferowych

  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami we współpracy z liderem praktyki, przygotowanie i negocjowanie ofert oraz rozliczanie projektów

  • Zarządzanie relacjami z klientami i udzielanie klientom odpowiedzi na pytania związane z problematyką cen transferowych

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych

  • Sporządzanie analiz finansowych i benchmarków

  • Analizowanie zmian w obszarze cen transferowych, regularne pisanie komentarzy i publikacji

  • Udział w projektach interdyscyplinarnych

  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami

  • Występowanie na konferencjach, szkoleniach i śniadaniach biznesowych

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie cen transferowych

  • Ukończone studia magisterskie kierunków ekonomicznych (preferowane) lub prawniczego

  • Posiadanie uprawnień doradcy podatkowego

  • Umiejętność zarządzania projektem i zespołem w projekcie

  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1

  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Bardzo dobra znajomość MS office (szczególnie excel)

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku

  • Możliwość współpracy z największymi firmami z różnych branż gospodarki i wiodącymi grupami kapitałowymi (krajowymi i międzynarodowymi)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny

  • Przejrzystą ścieżkę kariery i rozwój zawodowy

  • Ścieżkę do kierowania zespołem w ramach praktyki i perspektywę awansu partnerskiego

  • Wsparcie w budowaniu własnej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Home office i elastyczny czas pracy

  • Taras i strefę relaksu

  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)

  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości, w kompleksowy sposób dostarczając im rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Zajmujemy czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach branżowych, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy regularnie obecni w mediach opiniotwórczych. Organizujemy dwa prestiżowe kongresy podatkowo-prawne, Biznes 360 oraz Sukcesja.pl, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo zarówno jako zespół, jak i indywidualnie.

Przewiń do profilu firmy

Inne informacje

Zachęcamy do przesyłania życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2021.