Oferta pracy

Senior Associate - Tax Manager

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa PodatkowegoO firmie

Rekrutacja zdalna

Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

al. Jerozolimskie 93

Warszawa

Jesteśmy zespołem ekspertów świadczących dla naszych Klientów najwyższej jakości usługi, w kompleksowy sposób dostarczając dla nich rozwiązania w obszarze podatkowo-prawnym. Zajmujemy czołowe miejsca w branżowych rankingach ogólnopolskich, tworzymy publikacje naukowe, jesteśmy widoczni w mediach ogólnopolskich a także organizujemy dwa Kongresy podatkowo-prawne, których jesteśmy pomysłodawcą.

Pracujemy z pasją. Dbamy o siebie nawzajem, o dobre relacje i pozytywne środowisko pracy, w którym rozwijamy się zawodowo jako zespół i indywidualnie.

Do zespołu Planowania Podatkowego i Podatków Transakcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje główne zadania:

  • Organizacja i zarządzanie procesem doradztwa podatkowego z zakresu podatków dochodowych, kapitałowych i międzynarodowego prawa podatkowego przy złożonych projektach obejmujących transakcje M&A, restrukturyzacje i reorganizacje, sukcesje w firmach rodzinnych, doradztwo na rzecz HWNI i projekty inwestycyjne (działalność badawczo-rozwojowa);
  • Wsparcie zespołu Tax Litigation w procesach podatkowych;
  • Bieżące doradztwo podatkowe (z wyłączeniem podatków pośrednich) i stały kontakt z klientami;
  • Koordynacja pracy prawników i doradców podatkowych (Associates i Acting Associates) w ramach praktyki oraz współpraca z innymi praktykami zaangażowanymi w realizację projektów;
  • Nadzór merytoryczny nad realizowanymi projektami, przygotowanie i negocjowanie ofert oraz rozliczanie projektów;
  • Dbanie o dobrą atmosferę pracy w zespole i współpracę z innymi praktykami.

Potrzebne umiejętności i kompetencje:

  • Minimum 7 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym, w szczególności w zakresie podatków dochodowych;
  • Uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata;
  • Specjalizacja w obszarze podatków dochodowych i podatków transakcyjnych;
  • Doświadczenie w pracy z klientem i identyfikacji jego potrzeb;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1;
  • Sprawna obsługa programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Otwartość i chęć nauki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Kancelarii rozpoznawalnej na rynku
  • Pracę w największym zespole kancelarii przy wymagających projektach dla znanych grup kapitałowych i inwestorów prywatnych
  • Ścieżkę do kierowania zespołem w ramach praktyki i perspektywę awansu partnerskiego
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • Wyjazdy integracyjne i wspólne śniadania
  • Przestrzeń do „business development” i wsparcie w zakresie budowania własnej pozycji na rynku
  • Home Office i elastyczny czas prac
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • Taras i strefę relaksu
  • Parking rowerowy z bogatym zapleczem (szafki, prysznice)
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy

Prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada br.

Zanim prześlesz nam swoje CV zapoznaj się z informacjami zawartymi w dokumencie „RODO w Rekrutacji” dostępnym pod adresem: https://www.ozogtomczykowski.pl/kariera. Prosimy abyś przekazywał nam wyłącznie dane wskazane w punkcie 3 tego dokumentu. W przypadku, w którym przesłana aplikacja będzie zawierać dodatkowe dane, ich przetwarzanie przez Administratora tj. Kancelarię Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o., Tomczykowski i Wspólnicy Kancelarię Prawniczą spółkę komandytową oraz Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o. będzie oparte na Twojej zgodzie (tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Pamiętaj, iż wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdym momencie, co jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy