Oferta pracy

Senior Associate w zespole Real Estate

CridoO firmie

Crido

Towarowa 28

Warszawa

Crido Legal zapewnia firmom i przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną obejmującą, m.in.: doradztwo w zakresie transakcji M&A, umów kredytowych, nieruchomości oraz złożonych reorganizacji korporacyjnych (połączenia, przekształcenia, podziały, doradztwo w zakresie tworzenia funduszy inwestycyjnych etc.), a także bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa spółek. Doradzamy w transakcjach krajowych i międzynarodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca na projektach dla klientów z sektora nieruchomości
  • bieżący kontakt z klientami w zakresie realizowanych zadań
  • sporządzanie analiz prawnych oraz raportów due diligence
  • przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej dotyczącej zbycia
    i nabycia nieruchomości
  • przygotowywanie i negocjowanie umów najmu
  • przygotowywanie i negocjowanie kontraktów budowlanych
  • sporządzanie opinii prawnych, memorandów i prezentacji w zakresie prawa nieruchomości

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • bardzo dobra znajomość prawa nieruchomości, prawa cywilnego i prawa spółek
  • minimum 5-6 lat doświadczenia przy obsłudze sektora nieruchomości na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej lub dziale prawnym firmy z sektora nieruchomości
  • doświadczenie przy transakcjach na rynku nieruchomości
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia powierzonych zadań
  • umiejętność delegacji prac młodszym prawnikom
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w obsłudze zagranicznych klientów korporacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją oraz na kilku projektach równocześnie

Oferujemy:

  • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
  • możliwość zdobywania umiejętności i wiedzy w zakresie pozaprawnych aspektów świadczenia doradztwa prawnego
  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy