Oferta pracy

Senior Audit Specialist with German

Manpower

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i współprowadzenie audytów dla międzynarodowych klientów

  • Wspieranie menedżerów w kierowaniu zespołem profesjonalistów w realizacji zadań

  • Identyfikowanie potencjalnych problemów audytowych lub nietypowych zależności na podstawie analizy sprawozdań finansowych

  • Dokumentowanie wykonania określonych procedur audytowych, kontroli i procesów

  • Zbieranie danych finansowych od klienta i analizowanie ich pod kątem ewentualnych zagrożeń

  • Standaryzacja procesów rewizji finansowej

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie audytu, rachunkowości

  • Zdolność i umiejętność interpretacji standardów rachunkowych oraz IFRS

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) oraz angielskiego (min. C1)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Silne zdolności interpersonalne

  • Duże umiejętności logicznego myślenia

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej

  • Godziny pracy: 8:00-16:00/ 9:00-17:00

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wynagrodzenie za pracę w domu, dostęp do platform szkoleniowych, dofinansowanie do certyfikatów, premie uznaniowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy