Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Automation Tester

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańsk

    Opis stanowiska:

    Jako Senior Automation Tester dołączysz do Aspire Systems z siedzibą w Olivia Business Centre w Gdańsku. Jako członek zespołu testerskiego będziesz budować narzędzia oraz infrastrukturę do szybkiej i efektywnej pracy z testami automatycznymi w języku C# opartymi o technologię Selenium WebDriver. Będziesz mieć możliwość projektowania, planowania oraz wykonywania automatycznych testów aplikacji webowych. Ponadto będziesz wsparciem zespołu wytwórczego w procesie testowania oprogramowania i dostarczania produktów, z których korzystają klienci na całym świecie.

    Twoje zadania:

    • Budowanie narzędzi i infrastruktury do testów automatycznych
    • Projektowanie, planowanie i wykonywanie zautomatyzowanych testów aplikacji internetowych
    • Wspieranie zespołu produkcyjnego w testowaniu oprogramowania i dostarczaniu produktów

    Wymagania:

    • 3-5 lat doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych i/lub mobilnych
    • Doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych z użyciem technologii Selenium WebDriver
    • Znajomość języka C# w stopniu umożliwiającym rozwiązywanie problemów programistycznych w pracy z automatyzacją testów
    • Dokładność i dobra organizacja pracy
    • Znajomość baz danych oraz języka SQL
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dociekliwość, skrupulatność i dokładność w rozwiązywaniu problemów
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • ASP MVC
    • TeamCity / Octopus

    Warto być członkiem naszego zespołu:

    Rozwój zawodowy

    Budżet na szkolenia – zdobywaj profesjonalne certyfikaty Microsoft, ISTQB, OCJP i PSM,

    Dzielenie się wiedzą – prowadź szkolenia i warsztaty w czasie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń branżowych,

    Lekcje angielskiego – ucz się języka w biurze, za darmo,

    Blog – dołącz do grona naszych autorów!

    Zdrowie i dobra kondycja

    Karta Multisport – ciesz się dostępem do wielu obiektów sportowych i trenuj tam, gdzie Ci najwygodniej,

    Prywatna opieka medyczna – zadbaj o zdrowie swoje i rodziny,

    Drużyny sportowe, wspólne treningi i konkursy dla biegaczy i rowerzystów – podejmij wyzwanie!

    Uznanie i nagrody

    Kudo – pomagaj kolegom i zdobywaj kudo – miłe podziękowania, które możesz wymienić na bony rabatowe i bilety do kina,

    League of Geeks – dołącz do naszej platformy grywalizacyjnej i zbieraj punkty za uprzejmość i wsparcie okazane kolegom,

    Petrus Awards – odbierz nagrodę za wyjątkowe osiągnięcia!

    Społeczność, z którą czas upływa na zabawie

    Summer Party – baw się dobrze na dorocznej imprezie plenerowej,

    Christmas Party – tuż przed Bożym Narodzeniem świętuj z nami zakończenie roku,

    Team Hangouts – spędzaj przyjemnie czas z kolegami, grając w bilard, paintball i planszówki,

    King’s Day – załóż coś pomarańczowego i uczcij z nami urodziny króla Holandii!

    Chcesz więcej?

    Wolisz kontrakt B2B czy umowę o pracę?
    W Aspire możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

    Jesteś rannym ptaszkiem czy sową? Nieważne! Mamy elastyczne godziny pracy,
    więc możesz przyjść do biura między 7:30 a 9:30.

    Czujesz, że tego dnia wolisz zostać w domu? Od czasu do czasu możesz pracować zdalnie.