Oferta pracy

Senior Automation Tester

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Medicalgorithmics S.A.

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • PageObjectPattern

  • Selenium

  • WebDriver

  • Azure DevOps

  • Git

  • CI/CD

Mile widziane

  • JS

  • PowerShell

  • JMeter

O projekcie

Pracujemy nad rozwojem nowej generacji systemu PocketECG, który służy wielotygodniowemu monitoringowi pracy serca. Nową generacją oprogramowania chcemy zastąpić obecne rozwiązanie. Przy jej tworzeniu wykorzystujemy możliwości sztucznej inteligencji i nowych technologii, oraz zoptymalizowaną organizację pracy lekarzy i techników EKG. Powstaje zupełnie nowy system – tworzymy go od podstaw, z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Rozwijamy nowoczesną aplikację webową. Front-end aplikacji zbudowany jest w ReactJS Projekt zrealizowany jest w TypeScript i korzysta z RXJS. Warstwa backendowa to mikroserwisy napisane w technologiach: .NET (.NET / ASP.NET Core 3.1/5.0, .NET Framework 4.8) oraz Node.js + Docker, a uruchomione na platformie Azure – dokładnie Azure Service Fabric oraz korzystające z zasobów Azure (Blob Storage, Service Bus, KeyVault, SQL Databases/CosmosDB, Application Insights, oraz inne). Wykorzystywane są również inne usługi Azure – na przykład: Application Gateway, API Management, Azure Functions, Azure Automation, Kubernetes. Dbamy o niezawodność aplikacji, implementując testy jednostkowe, integracyjne oraz UIowe.

Testy piszemy w języku C#, korzystając z frameworku xUnit. Ponadto, testy UIowe zbudowane są przy użyciu biblioteki Selenium WebDriver. Proces wdrażania opiera się na założeniach CI/CD.Wszelkie automatyzacje dotyczące obszarów CI/CD (proces budowania aplikacji, deployowania, konfigurowania, uruchamiania testów) są oparte o skrypty Powershellowe oraz szablony ARM (Azure Resource Manager) – w przypadku zasobów Azure’owych. Do zarządzania zadaniami korzystamy z Azure ADO. Do kontroli wersji używamy Gita.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie testów automatycznych dużego systemu opartego o mikroserwisy zbudowane wokół technologii Azure’owych.

  • Tworzenie mechanizmów wspomagających testowanie

  • Współudział w doborze technologii oraz opracowywaniu standardów pisania kodu testów

  • Dokumentowanie przebiegu testów na potrzeby audytowe

  • Mentoring i przekazywanie wiedzy w zakresie testów

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w testach automatycznych aplikacji Webowych

  • Praktyczna umiejętność pisania testów automatycznych w C#

  • Znajomość testowych wzorców projektowych (w tym PageObjectPattern)

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych

  • Znajomość narzędzi Selenium, WebDriver

  • Znajomość usług Azure

  • Praktyczna znajomość zagadnień wykonywania testów w ramach CI/CD

  • Umiejętność pracy z Git

  • Doświadczenie w różnych frameworkach testowych.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy z maszynami wirtualnymi

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych

  • Podstawowa znajomość JS

  • Znajomość Powershell

  • Znajomość narzędzi do raportowania rezultatów testów automatycznych

  • Praktyczna znajomość narzędzi do wykonywania testów wydajnościowych, np. JMeter

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

To oferujemy

  • Moc sprawczą i realny wpływ na kształt nowobudowanej aplikacji

  • Pracę nad produktem, który wspiera leczenie pacjentów na świecie

  • Miejsce, w którym: możesz być sobą, ceni się wiedzę i bierze odpowiedzialność za swoją pracę

  • Elastyczne godziny pracy wraz z możliwością pracy zdalnej

  • Biuro vis a vis Dworca Centralnego, jeśli chcesz pracować stacjonarnie

  • Prezenty okolicznościowe z okazji urodzin, ślubu, czy narodzin dziecka

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie z zespołem

4

Decyzja