Logo Pracuj.pl

Senior AUTOSAR Engineer

JellyTechO firmie

  • Siedziba firmy
    Warszawa, mazowieckie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

JellyTech

Encyklopedyczna 2A

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • AUTOSAR

O projekcie

Projekty z zakresu AUTOSAR dotyczycące m.in. ADAS, LiDAR, AdCAM czy e-call.

Język komunikacji w projekcie: polski/angielski

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach najnowocześniejszych technologii związanych z rynkiem motoryzacyjnym
  • Identyfikacja i analiza wymagań rozwiązania
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w obszarze automotive z wykorzystaniem języka C/C++
  • Ścisła współpraca z PM i analitykami
  • Zapewnienie najlepszej jakości kodu

Nasze wymagania

  • Ekspercka wiedza języka programowania C
  • Ekspercka znajomość AUTOSAR Classic na różnych warstwach: MCAL, Services Layer, ECU, CDD, RTE
  • Ekspercka znajomość CAN/LIN/Ethernet/FlexRay
  • Znajomość UDS, DoIP
  • Wiedza z zakresu ASPICE, V-Model
  • Znajomość narzędzi AUTOSAR, takie jak: EB Tresos, DaVinci Configurator, DaVinci Developer
  • Doświadczenie w konfiguracji i integracji różnych stosów AUTOSAR - Vector, EB
  • Doświadczenie w komercyjnych projektach z branż motoryzacyjnych
  • Doświadczenie w pracy z RH850, NXP, MPC55xx, Greenhills, WindRiver
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w kierunku, którym się interesujesz
  • Budżet na rozwój
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet Multisport
  • Lekcje języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie z przedstawicielem działu HR

2

Rozmowa techniczna

3

Spotkanie projektowe

Wartości firmy, którymi kierujemy się na co dzień:

1. Mamy różne super moce i to stanowi o naszej sile!

2. Mamy wpływ na swoją pracę.

3. Niezależnie co robimy, chcemy znaleźć w tym radość.

4. Elastyczni w każdych warunkach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: jellytech.com.pl

Senior AUTOSAR Engineer, Encyklopedyczna 2A, Bielany, Warszawa