Oferta pracy

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Famoc S.A.

Wajdeloty 12A

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

  • SQL

Mile widziane

  • Angular

  • Angular.js

  • Linuxem

  • Docker

  • RabbitMQ

System operacyjny

O projekcie

Szukamy doświadczonego developera, który wzmocni nasz 5-osobowy dział developmentu backendowego. Mamy coraz więcej ciekawych projektów i potrzebujemy wsparcia!

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności systemu FAMOC manage do zarządzania smartfonami i tabletami,

  • implementacja nowych i utrzymanie obecnych integracji z zewnętrznymi rozwiązaniami,

  • współpraca z product managerem, testerami, developerami mobilnym i działem wsparcia,

  • dbanie o jakość kodu i aplikacji (przeprowadzanie code-review).

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość PHP7.x i relacyjnych baz danych (MySQL),

  • umiejętność optymalizacji zapytań SQL,

  • podstawowa znajomość HTML5, JS i CSS,

  • samodzielność w rozwiązywaniu zadań i chęć rozwoju,

  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

  • znajomość frameworków Yii1 / Yii2,

  • dobra znajomość JavaScript i frameworków Angular / AngularJS,

  • obycie z Linuxem i swoboda w posługiwaniu się konsolą,

  • znajomość systemów kontroli wersji, praca w ‘git-flow’,

  • znajomość technologii Docker i RabbitMQ.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • pair programming

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Roczny budżet szkoleniowy i wyjazdy na konferencje

  • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7:00 a 10:00)

  • Praca w systemie hybrydowym (office/home office)

  • Służbowy laptop i telefon do użytku prywatnego oraz YubiKey

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna

  • Dofinansowanie kart Multisport

  • Piłkarzyki, xbox i rzutki w biurze

  • Onboarding i szkolenia wprowadzające

  • Spełniane marzenia pracowników z pudła marzeń :)

  • Liczne integracje

  • No dress code-code - najchętniej pracujemy w Kubotach :)

  • Dogodna lokalizacja biura - 2 minuty od SKM Wrzeszcz

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna online

3

Zadanie techniczne

4

Onboarding :)

Famoc S.A.

Famoc to zespół z ogromem humoru i dystansu do siebie, ale zajmujący się bardzo poważnym oprogramowaniem do zabezpieczania firmowych urządzeń mobilnych. Dzięki nam firmowe smartfony i tablety są idealnie przygotowane do pracy, a dział IT nie musi się obawiać o bezpieczeństwo danych firmowych.

Jesteśmy polską firmą z 15-letnim doświadczeniem, a od tego roku jesteśmy także częścią norweskiej rodziny spółek Techstep. Dzięki temu nasz zasięg jest teraz jeszcze większy!

Dołącz do nas - ludzi z pasją, którzy stoją za platformą FAMOC.

Nasza załoga to obecnie 50 osób i chcemy więcej!

Z kim na co dzień współpracujemy?

• Giganci telekomunikacyjni: Samsung, Google, Apple, T-Mobile, Orange

• Wybrani klienci: mBank, Lotos, PKP Intercity, InPost, Burger King

Przewiń do profilu firmy