Logo Pracuj.pl

19 000–26 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Microservice Architecture

  • Spring Cloud

  • JUnit

  • BDD

  • REST API

  • SQL

  • Cloud

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • OLAP

O projekcie

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu entuzjastów, dla których praca jest jednocześnie pasją, przygodą i możliwością rozwoju zawodowego dołącz do team’u TSS już teraz!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacja nowych funkcjonalności;
  • Testy kodu i wdrażanie regularnych poprawek;
  • Częste konsultacje z product ownerami oraz działem biznesu w celu weryfikowania nowych wymogów;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Stosowanie zasad czystego kodu.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia z architekturą Mikroservisową i Javą;
  • Stosujesz Test Driven Development z JUnit i BDD;
  • Doświadczenie z SQL oraz REST API;
  • Dobra znajomość technologii chmurowej, takiej jak GCP;
  • Doświadczenie z procesami konteneryzacji w Docker lub Kubernetes;
  • Biegle posługujesz się j. polskim oraz j. angielskim.

  • Doświadczenie z rozkładaniem monolitu na mikroserwisy;
  • Korzystanie z PostgreSQL oraz OLAP;
  • Znajomość technologii frontendowych, takich jak React lub Vue.js;
  • Doświadczenie w obszarze projektów FinTech.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub w biurze w Warszawie;
  • Stabilną współpracę na podstawie B2B;
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy w godzinach 7 - 10;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w PZU oraz karty Multisport;
  • Regularne imprezy integracyjne;
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym - wewnętrzne szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia: 19 000 - 26 000 PLN netto).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • in-office foosball tournaments
  • snacks and sweets

Etapy rekrutacji

1

Krótka rozmowa telefoniczna z jednym z naszych rekruterów

2

Rozmowa techniczna online z PM'em projektu

3

Feedback i decyzja

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Wiemy, że nikt nie ma czasu na długie procesy rekrutacyjne. Dlatego też u nas rekrutacja jest 2 etapowa:

1. Krótka rozmowa telefoniczna z jednym z naszych rekruterów: Alicja, Matylda, Kamil, Janek.

2. Rozmowa techniczna online z PM'em projektu. Potem feedback i decyzja.

Dowiedz się o nas więcej: https://tss.black/

TRUSTED SOFTWARE SERVICES sp. z o.o.

W TSS tworzymy najwyższej jakości rozwiązania z zakresu Software Development, FinTech, AI Solution.

Tworzymy systemy płatnicze, bramki płatnicze online oraz rozwiązania umożliwiające innowacyjne procesowanie płatności.

Nasze zespoły uczestniczą również w projektach wykonywanych dla klientów z wielu różnych branż i specjalizacji.

Senior Backend Developer (Java), lubelskie