Oferta pracy

Senior Backend Developer/PHP Developer

Grupa Radiowa AgoryO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • SASS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji oraz serwisów internetowych Grupy Radiowej Agory - w tym innowacyjnej oferty podcastowej Radia TOK FM,

  • unowocześnianie i rozwój narzędzi wspomagających pracę działów sprzedaży i redakcji.

Nasze wymagania

  • biegłe programowanie w PHP i praktyczne doświadczenie (min. 3 lata) w tworzeniu rozbudowanych serwisów, opartych o LAMP i pokrewne technologie,

  • doświadczenie z GIT, SQL, Symfony/Zend lub innymi frameworkami PHP,

  • wiedza jak budować skalowalne serwisy w architekturze rozproszonej,

  • rozumienie wzorców projektowych i wiedza, kiedy z nich skorzystać,

  • chęć posiadania wpływu na technologię i narzędzia, których używasz,

  • komunikatywność, dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie w koordynacji prac - nie tylko własnych - od strony programistycznej,

  • umiejętność dzielenia się wiedzą, skłonność do poprawiania i porządkowania procesów.

To oferujemy

  • wyjątkowe środowisko i kulturę pracy, dzięki którym w zespole praktycznie nie ma rotacji,

  • możliwość pracy zdalnej - również po pandemii - lub pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurze, z własną stołówką i parkingiem,

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy – umowa o pracę bądź cywilnoprawna,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: pakiet medyczny oraz dostęp do pakietu benefitów,

  • możliwość testowania wybranych rozwiązań przy dużym produkcyjnym obciążeniu,

  • dobrą atmosferę i pracę w niewielkim, zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Radiowa Agory

Grupa Radiowa Agory to właściciel stacji radiowych TOK FM, Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio, a także wielu serwisów internetowych i aplikacji, wśród których są m.in. platforma muzyczna Tuba.FM oraz portal informacyjny Tokfm.pl. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy