Oferta pracy

Senior Backend Deweloper (Java)

UPC PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Twoje podejście do programowanie wykracza poza samo pisanie kodu?
Chcesz mieć udział w poznawaniu potrzeb, projektowaniu rozwiązań i tworzeniu produktu?
Dobrze pracuje Ci się w zespole, przekonujesz innych do własnych pomysłów?

www.kariera.upc.pl

UPC szuka

Senior Backend Dewelopera (Java)

U nas zajmiesz się:

  • Pracą w zespole scrumowym nad dostarczeniem innowacyjnych produktów opartych na doświadczeniach użytkownika
  • Planowaniem, projektowaniem, programowaniem, wdrażaniem, testowaniem rozwiązań
  • Zadaniami wykraczającymi poza pisanie kodu
  • Proaktywnym działaniem w iteracyjnym modelu pracy
  • Wykorzystywaniem swoich kompetencji technicznych w codziennej współpracy z biznesem
  • Współdecydowaniem o tym jak zespół planuje swoją pracę

Dlaczego Ty:

  • Bo nie chcesz już tylko programować
  • Bo chcesz mieć głos i wpływ na projektowane rozwiązania
  • Bo doskonale znasz język Java (korzystamy z Java 11) i środowisko Spring Cloud
  • Bo masz praktyczne doświadczenie z Microservices (powyżej 2 lat)
  • Bo pracowałaś/eś z Domain Driven Design
  • Bo korzystałaś/eś z RabbitMQ
  • Bo wykorzystywałaś/eś technikę TDD
  • Bo Vavr, Firebase i Redis nie są dla Ciebie obcymi pojęciami
  • Bo jesteś osobą zaangażowaną, aktywną i chcesz pomóc nam się zmieniać

Proponujemy:

  • Pracę w cross-funkcjonalnym zespole odpowiedzialnym za całościowy rozwój produktu
  • Współtworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań poprawiających doświadczenia klienta
  • Świadome podejście firmy do pracy w Scrumie z uwzględnieniem podejścia CI/CD czy Lean UX
  • Wsparcie aktywnych Product Ownerów i Zarządu (m.in. dyrektor certyfikowany PSM)
  • Kulturę organizacyjną otwartą na zmiany, współpracę z zaangażowanymi i inspirującymi ludźmi
  • Odpowiednio elastyczne podejście do pracy zapewniające komfort i bezpieczeństwo
  • Współpracę na bazie umowy B2B, z wynagrodzeniem w przedziale 800 - 1 000 PLN/dzień

Korzystaj z kolorów
agile working

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy