Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Backend Typescript Developer

Transmission Dynamics Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Henryka Pachońskiego 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie rozwijać system służący do prezentacji akwizycji oraz analizy danych pomiarowych, pochodzących z pomiaru maszyn przemysłowych. Istotna częścią pracy będzie także rozwój oprogramowania instalowanego na bramce dostępowej, komunikującej się z bezprzewodowymi urządzeniami pomiarowymi (IoT).

Poszukujemy utalentowanych osób z pasją, dobrą intuicją do rozwiązywania problemów technicznych, które z pasją podchodzą do swojej pracy, oraz będą chętnie pracować w naszym niewielkim zespole. Zachęcamy do aplikowania, nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań – chętnie pomożemy Ci w mentoringu i poprowadzimy w Twojej karierze.

Nasze wymagania

Niezbędne umiejętności / doświadczenie:

- Studia wyższe na kierunku Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne,

- Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w Javascript / Typescript,

- Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,

- Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT,

- Znajomość techniki Test-driven development oraz zasad SOLID,

- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

- Umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowe umiejętności:

- Znajomość technologii Bluetooth LE (Low Energy),

- Doświadczenie w technologiach; MySQL, Express, Passport, Jenkins, Ansible, Linux, AWS,

- Podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej.

To oferujemy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie dobierane na podstawie doświadczenia oraz umiejętności,

- Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,

- Praca w multidyscyplinarnym zespole,

- Firmowe obiady raz w tygodniu,

- Paczki świąteczne,

- Dostęp do czasopism branżowych w wersji papierowej i elektronicznej.

O nas

Transmission Dynamics Poland sp. z o. o. zajmuje się wprowadzaniem w życie najnowocześniejszych technologii 'Internetu rzeczy (IoT)' poprzez projektowanie własnych czujników, bezprzewodowe zbieranie danych, monitorowanie i diagnostykę kluczowych urządzeń oraz systemów w dziedzinie; transportu, aeronautyki, systemów generowania mocy, motoryzacji, przemysłu nuklearnego oraz systemów zdalnego sterowania. Wizja naszej firmy bazuje na wprowadzaniu inteligentnych systemów oprogramowania, które poprzez wykorzystanie AI i rozpoznawania obrazów pozwolą na uplasowanie naszej firmy w światowej czołówce wysoko płatnych węzłów IoT.