Senior BI Consultant

Polarys Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS SQL Server

  • MS Azure

  • ADF

  • SSRS

  • SSIS

System operacyjny

O projekcie

Kogo szukamy?

Senior BI Consultanta, który będzie częścią większego zespołu projektowego i wniesie nową jakość do powierzonych zadań. Wybrany kandydat będzie miał okazję wykazać się swoją wiedzą ekspercką w kontakcie z klientem, a także pracować ramię w ramię z team'em programistów przez cały cykl życia projektu.

Jeśli masz już kilkuletnie doświadczenie, idealnie we wprowadzaniu rozwiązań BI w życie, zapraszamy do rekrutacji!

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientem zewnętrznym oraz z partnerem technologicznym na różnych etapach projektu;

  • Transponowanie wymagań biznesowych do specyfikacji technicznej;

  • Projektowanie i opracowanie kodu dla procesów i raportów;

  • Proponowanie i wdrażanie optymalizacji wydajności;

  • Przeprowadzanie analizy danych i tworzenie odpowiednich zapytań, programów oraz automatyzacji;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, opracowywanie designów;

  • Prowadzenie prezentacji i workshopów dla klienta;

  • Wsparcie procesów technicznych i QA obejmujących: walidację danych, testy IT i UAT.

Nasze wymagania

  • Ok. 4 lat doświadczenia w technologiach MS BI: programowanie T-SQL zarówno w MS SQL Server, jak i Azure;

  • Znajomość relacyjnych bazy danych;

  • Praktyczne doświadczenie z rozwiązaniami do integracji danych, takimi jak SSIS i ADF;

  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań raportowych/dashboardingowych (SSRS, Advanced Analytics);

  • Umiejętności rozwiązywania problemów;

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane

  • Znajomość procesów HR i praca z systemami HRM;

  • Znajomość innych języków obcych również będzie plusem :)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Przyjazną start-upową atmosferę, daleką od korporacyjnego drylu - nie mamy twardych struktur i hierarchii, z nami możesz się rozwijać i mieć aktywny wpływ na swoją karierę;

  • Dużą samodzielność działania i pracę z klientami z całego świata;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, kontrakt B2B lub UZ;

  • Dostęp do nowych technologii i możliwość udziału w innowacyjnych projektach;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji;

  • Praca w modelu hybrydowym, w którym zawsze będzie czekać na Ciebie miejsce w naszym krakowskim biurze :)

  • Chill room;

  • Masz psa, kota, węża i czasami chciałbyś zabrać swojego pupila do biura, zapraszamy, ale sam zadbaj o to, by koledzy go nie przekarmili ;);

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne;

  • Opiekę medyczną i kartę sportową;

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, dostęp do kursów językowych i in.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Polarys Polska to krakowskie centrum eksperckie międzynarodowej grupy z siedzibą we Francji. Specjalizujemy się w usługach Data Intelligence i Business Intelligence.

Obecnie zatrudniamy łącznie blisko 150 wysokiej klasy specjalistów, a nasz krakowski oddział rośnie dynamicznie dzięki partnerstwom z cenionymi na rynku przedsiębiorstwami z Europy Zachodniej.

Pomagamy naszym klientom w wygenerowaniu jak największej wartości biznesowej z posiadanych danych, podejmować lepsze decyzje biznesowe dzięki znajomości rynku, na którym się poruszają, a także tworzyć innowacyjne modele biznesowe i produkty oparte na danych.

Stosujemy podejście, które łączy ze sobą różne punkty widzenia i szeroką wiedzę naszych zespołów, tak aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie naszego potencjału.

Przewiń do profilu firmy