Oferta pracy

Senior Biznes Analityk ERP

Grafton Recruitment

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - polskie przedsiębiorstwo skoncentrowane na rozwoju elektromobilności i samochodów elektrycznych załozone z inicjatywy spółek branży energetyczne - poszukujemy samodzielnego Senior Biznes Analityka w ERP.

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie procesów biznesowych, modelowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • Modelowanie danych i przepływu informacji pomiędzy systemami

  • Projektowanie i rekomendowanie rozwiązań - zgodnie z zebranymi wymaganiami lub dostrzeganymi szansami

  • Definiowanie kryteriów odbioru z perspektywy biznesu

  • Udział w procesie RFI/RFP

  • Zarządzanie zmianą wymagań biznesowych i przekładanie ich na zmiany systemowe

  • Współpraca z biznesem oraz Project Managerami, właścicielami zmian i innymi uczestnikami projektu

  • Współpraca z deweloperami, testerami i dostawcami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Pomoc w przeprowadzaniu testów biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość narzędzi Enterprise Architect (lub inne narzędzie do modelowania), JIRA

  • Dobra znajomość narzędzi do modelowania procesów (Bizagi, Adonis, inne)

  • Dobra znajomość notacji BPMN2

  • Znajomość BABOK

  • Znajomość framework’ów architektonicznych (TOGAF, IT4IT)

  • Biegła znajomość narzędzi Ms Office (Excel, Power Point, Word)

  • Znajomość narzędzi do zarządzania wymaganiami

  • Znajomość rynku IT z perspektywy trendów rozwoju architektury systemów, inżynierii oprogramowania

  • Wiedza na temat bezpieczeństwa systemów informatycznych

  • Wiedza na temat rozwiązań chmurowych

  • Doświadczenie zawodowe w realizacji zadań związanych analityką biznesową

  • Doświadczenie w zakresie analizy wymagań dla wybranych systemów: ERP(Fi/CO, Sprzedaż, Planowanie Produkcji, Gospodarka magazynowa, SRM - Supplier Relationship Management, Zakupy, CRM

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie OT – SCADA, MES, PLC oraz systemów typu Data Center, sieć, systemy bezpieczeństwa.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy hybrydowej z okazjonalnym chodzeniem do biura w Warszawie lub Katowicach

  • Dopłata do urlopu i biletów do kina lub teatru (finansowane z ZFŚS, wysokość uzależniona od dochodu na członka rodziny)

  • Dopłata do zakupów spożywczych (zasilana na kartę Sodexo, wg regulaminu wewnętrznego współfinansowana przez Pracownika)

  • Opieka medyczna LUX Med dla pracownika (pakiet kompleksowy z opieką stomatologiczną) – z możliwością wykupienia przez pracownika dodatkowych pakietów np. rodzinnych.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Przewiń do profilu firmy