Senior Brand Manager - Namysłów [rekrutacja prowadzona online]

Grupa Kapitałowa ŻywiecO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 12 kwi 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
Senior Brand Manager - Namysłów

Twoje zadania:

  • Tworzenie i realizacja kampanii dla marek portfolia Browaru Namysłów
  • Tworzenie planów krótko i długoterminowych, działań marketingowych niezbędnych dla uzyskania wyznaczonych celów
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem rocznym
  • Zarządzanie zespołem marketingowym
  • Tworzenie koncepcji aktywacji ATL, BTL, digital i ich realizacja
  • Bieżąca analiza działań konkurencji w obszarze marketingu "mix"
  • Kierowanie projektami komercyjnymi, we współpracy z następującymi działami: insight marketingu, innowacji, trade marketingu, komunikacji digital, sprzedaży, logistyki, produkcji, kontrolingu komercyjnego
  • Realizacja projektów NPD np. nowe warianty, opakowania
  • Współpraca z dostawcami usług marketingowych - agencje marketingowe, digitalowe, dom mediowy
  • Gotowość do podróży służbowych, 2-3 dni w tygodniu praca w Browarze Namysłów

Czego poszukujemy:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w brand marketingu FMCG, preferowane na marce lokalnej
  • Wykształcenia wyższego, o kierunku biznesowym
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, wyciągania wniosków, planowania i organizacji pracy
  • Znajomości trendów konsumenckich ogólnopolskich i lokalnych w „home markecie” marek
  • Samodzielności, inicjatywy, nastawienia na zdobywanie celów, kreatywności, asertywności
  • Rozwiniętych umiejętności kierowania projektami

W naszej paczce benefitów są:

  • Deputat piwny
  • Wczasy pod gruszą
  • Kafeteria MyBenefit
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Działania rozwojowe
  • Program motywacyjny dla Sprzedaży
  • SHE day: dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy