Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Brand Manager

Kanani Europe Sp. z o.o. O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i realizacja kompleksowych planów rozwoju portfolio produktów na rynek polski i zagraniczny

  • koordynacja procesu wdrożenia produktów oraz całego cyklu ich życia

  • planowanie i współudział we wdrażaniu strategii komunikacyjnej dla marki

  • monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich

  • współpraca z laboratorium, działem sprzedaży, innymi działami firmy oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu produktów kosmetycznych min 5 lat

  • doskonała znajomość rynku, trendów oraz oczekiwań konsumentek

  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej w mediach digital-owych

  • kreatywność i wysokie poczucie estetyki

  • umiejętność analitycznego myślenia i długoterminowego planowania

  • bezkompromisowość dla kwestii związanych z jakością produktów

  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę z wyjątkową, dynamicznie rozwijającą się marką

  • dużą samodzielność

  • pracę w niedużym nastawionym na rozwój i współpracę zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia pracy adekwatne do pełnionego stanowiska

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kanani Europe Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską marką kosmetyczną. Nasze produkty oraz podejście do pielęgnacji pokochały blogerki, makijażystki, dziennikarki i przede wszystkim konsumentki.

Za MIYA Cosmetics nie stoi wielka korporacja i sztab ludzi w szklanych biurowcach. Team MIYA to my i Wy – nasi Klienci, którzy są z nami na Instagramie, Facebooku i wspólnie z nami tworzą markę. Dołącz do naszego zespołu jako: Analityk Finansowy.

Przewiń do profilu firmy