Oferta pracy

Senior Brand Manager

Wyborowa Pernod Ricard

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Cel stanowiska:

Rozwój rynków eksportowych oraz wdrażanie aktywacji marketingowych zgodnych ze strategią dla Strategicznych Marek Lokalnych w portfolio Wyborowa Pernod Ricard (Wyborowa, Ostoya, Luksusowa, Pan Tadeusz).

Czym będziesz się zajmować:

• Będziesz zarządzać jednym z szerszych portfolio polskich wódek w branży alkoholowej na rynkach eksportowych (markami Wyborowa, Ostoya, Luksusowa i Pan Tadeusz);

• Opracowywać wyróżniające się i skuteczne narzędzia marketingowe do zastosowania na rynkach eksportowych we współpracy z zespołem Business Development i lokalnymi partnerami oraz zgodnie z ustalonym pozycjonowaniem marki;

• Dbać i maksymalizować wpływ na wyniki marki i zaangażowanie ze strony firm rynkowych i dystrybutorów zewnętrznych, poprzez dostarczanie w odpowiednim czasie rozwiązań i pracę nad konkretnymi wyzwaniami związanymi z marką na danym rynku;

• Współpracować z działami wewnętrznymi zaangażowanymi w realizację różnych projektów,

• Współtworzyć proces innowacji dla powierzonych marek we współpracy z Innovation Managerem, dając międzynarodową perspektywę zapotrzebowania biznesowego. Przewodzić ewentualnemu rozwojowi i realizacji kampanii wprowadzających innowacje na rynkach eksportowych;

• Monitorowanie i zbieranie danych oraz prowadzenie badań marketingowych i analiz marketingowych;

• Analizować rynek i określać długo- i krótkoterminowe cele marketingowych oraz sposobów ich realizacji;

• Opracowywać strategie promocji, pozycjonowania cenowego oraz udział w procesie opracowywania strategii dystrybucji podległych produktów;

• Ściśle współpracować z innymi działami firmy (sprzedaż, finanse) w celu optymalizacji realizacji celów stawianych przez firmę;

• Przygotowywać i przedstawiać raporty z działalności kierownictwu wyższego szczebla;

• Zarządzać powierzonym budżetem.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką w branży FMCG;

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu kompleksowymi cross-funkcyjnymi projektami;

  • Jesteś osobą kreatywnie rozwiązującą problemy z przedsiębiorczym nastawieniem i ambicją;

  • Doskonale rozumiesz świat digitalu;

  • Świetnie dogadujesz się z ludźmi i nawiązujesz relacje;

  • Posiadasz zdolności analityczne, połączone z doskonałym planowaniem i umiejętnością koordynacji wielu wątków;

  • Znasz język angielski na poziomie min. C1 wg CEFR;

  • Masz praktyczną znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel i Power Point.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenia w pracy z wysokiej rangi ekspertami;

  • Pracę w przyjaznym zespole o swobodnej atmosferze, którą nazywamy Conviviality;

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, PPE, nasze produkty w atrakcyjnych cenach i wiele innych;

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju;

  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w budynku Lumen w Centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy