Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Brand Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

    Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Osoba zatrudniona na stanowisku Senior Brand Managera będzie podlegać Kierownikowi Działu Marketingu i realizować procesy związane z przygotowywaniem, wdrażaniem oraz rozwijaniem oferowanych przez firmę produktów.

    Zakres obowiązków:

    • opieka nad strategicznymi markami i produktami firmy;
    • wprowadzanie na rynek nowych produktów;
    • tworzenie i planowanie strategii marketingowej dla prowadzonych marek;
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz analiza i identyfikacja trendów
      wraz z proponowaniem nowych rozwiązań;
    • tworzenie narzędzi komunikacji z rynkiem (prezentacje, materiały reklamowe, itp.);
    • zarządzanie budżetem reklamowym w ramach brandu;
    • przygotowywanie raportów marketingowych;
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy (m.in. Sprzedaż, Wdrożenia).

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, zarządzanie, ekonomia);
    • minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane
      w branży FMCG, farmacja, beauty);
    • kreatywne myślenie i twórcze podejście do wykonywanych zadań;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wnioskowania w oparciu o dane liczbowe;
    • umiejętność dopasowywania strategii działania do zmieniającego się otoczenia rynkowego;
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i otwartość na współpracę z innymi;
    • praktyczna znajomość programów w pracy projektowej (np. MS Project lub innych) oraz pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint);
    • bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
    • pracę w niekorporacyjnym środowisku pracy z zachowaniem zasad work-life balance;
    • udział w interesujących i rozwojowych projektach;
    • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
    • grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej).

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922].”Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected],

    Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.