Oferta pracy

Senior Brand Specialist

Żabka Polska

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku i trendów

  • tworzenie rekomendacji rozwoju dla poszczególnych marek oraz kluczowych inicjatyw biznesowych

  • samodzielne zarządzanie wskazaną marką/markami,

  • wsparcie Brand Managera w wypracowywaniu i wdrażaniu inicjatyw

  • pomoc w tworzeniu kalendarza aktywności komercyjnych i komunikacyjnych,

  • realizacja kampanii komunikacyjnych oraz aktywacyjnych

  • raportowanie i analiza efektywności

Nasze wymagania

  • 3-4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane: dział marketingu FMCG, agencja reklamowa)

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru marketingu, zarządzania

  • doświadczenie we współpracy z agencjami kreatywnymi

  • myślenie strategiczne i nieszablonowe patrzenie na rozwiązywanie problemów

  • kreatywność, wyczucie egzekucyjne oraz zrozumienie potrzeb klienta (umiejętność wczucia się w jego rolę)

  • dobre umiejętności interpersonalne, w tym: komunikacja, proaktywność w działaniu, asertywność

  • samodzielność projektowa i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • myślenie koncepcyjne, nieszablonowe patrzenie na rozwiązywanie problemów, doświadczenie w efektywnej i out-of-the box komunikacji marek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne