Logo Pracuj.pl

Senior Business Analyst / Business Analyst

AllegroO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się przygotowywaniem rekomendacji biznesowych na podstawie analizy dużych zbiorów danych
  • Wraz z zespołem produktowym oraz biznesowym będziesz wpływać na rozwój Allegro Lokalnie i segmentu C2C w Allegro
  • Wesprzesz decyzje odnośnie kierunków rozwoju produktu i strategii biznesowej Allegro Lokalnie
  • Odpowiesz za stawianie i weryfikowanie hipotez odnośnie wpływu różnych inicjatyw na biznes Allegro Lokalnie
  • Stworzysz miary sukcesu i KPI dla produktu i przedstawisz je w raportach oraz dashboardach
  • Zakomunikujesz strategię i postęp w jej realizacji do managementu i biznesu - w postaci dashboardów i prezentacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł
  • Zdolność do pragmatycznej pracy w środowisku z wieloma stakeholderami z różnych obszarów i poziomów organizacji
  • Umiejętność ciekawego i efektywnego prezentowania wyników analiz i rekomendacji z nich płynące
  • Dążenie do znalezienia źródła problemu i proponowanie skutecznych rozwiązań
  • Doświadczenie w analizie i syntezie danych z różnych źródeł
  • Znajomość SQL na dobrym poziomie, mile widziana znajomość języka Python i/lub R
  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Dużą chęć do nauki i rozwijania wiedzy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w e-commerce

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój jednego z wiodących marketplace'ów do sprzedaży C2C
  • Będziesz pracować w jednym z najambitniejszych teamów produktowych w Polsce, którego celem jest, aby Allegro Lokalnie było numerem 1 wśród marketplace C2C w Polsce
  • Współtworząc naszą nowatorską platformę będziesz miał(a) wpływ na miliony użytkowników
  • Uzyskasz dostęp do najlepszych specjalistów w branży i ogromnego e-commerce'owego know-how przez co istotnie rozwiniesz swoje umiejętności
  • Zapewniamy nowoczesny ekosystem narzędziowy (Google Analytics, SQL, Tableau, GCP)
  • Dzięki bliskiej współpracy z różnymi działami zyskasz unikatowe w skali kraju wiedzę i doświadczenie o e-commerce i retailu

Senior Business Analyst / Business Analyst, Warszawa