Senior Business Development Manager (Software House)

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

16 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest Software House, który dzięki budowaniu rozwiązań cyfrowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb, pomaga rozwiązywać problemy i usprawniać biznesy swoich klientów.

Szukamy kandydata, który rozwijać będzie działania sprzedażowe, biorąc odpowiedzialność za cały proces sprzedaży i wspierając jego usprawnianie. Jeżeli masz doświadczenie w pracy na długich procesach doradczych, gdzie klientem jest CTO, świetnie odnajdujesz się w zwinnych metodologiach zarządzania projektami, wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów sprzedaży i ich efektywność

  • Kwalifikacja leadów przychodzących

  • Planowanie i budowanie procesów prospectingowych

  • Zbieranie wstępnych wymagań projektowych - wsparcie zespołu PM & Development w kosztorysach projektów

  • Koordynowanie kosztorysów oraz procesu ofertowania

  • Budowa, prezentacja ofert i prowadzenie follow up - negocjacje umowy,

  • Tworzenie listy prospektów

  • Ścisła współpraca z Head of Sales i Head of Marketing

  • Analizowanie wyników sprzedażowych i wyciąganie wniosków dotyczących optymalizacji/ usprawniania pracy

  • Negocjacje, przygotowywanie umów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na długich procesach sprzedażowych do CTO

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Umiejętności analityczne

  • Gotowość do pracy w szybko zmieniającym się środowisku w zwinnych metodologiach zarządzania projektami

  • Podstawowe zrozumienie technologii

  • Umiejętność zadawania pytań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie o dużej autonomii i elastyczności działania- klimat start-up

  • Pracę z globalnymi klientami w wyjątkowym zespole, który tworzą niezwykle zaangażowani ludzie nastawieni na bezpośrednią komunikację, uczciwość i wzajemną pomoc

  • Możliwość rozwoju jako konsultant, pisarz lub mówca publiczny w swojej dziedzinie wiedzy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 16 000-20 000 zł netto na fakturze B2B + premia

  • Narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (laptop, monitor zewnętrzny, narzędzia softwarowe, telefon)

  • Praca w 100% zdalna

  • 20 dni płatnego urlopu

  • Dodatkowa edukacja w 100% finansowana przez firmę

  • Benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, opieka psychologiczna/coachingowa, stale rozbudowywana biblioteka książek

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.