Senior Business Intelligence Analyst w Zespole Data Intelligence Solutions

KPMGO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DAX

  • SQL

Mile widziane

  • VBA

  • Python

  • JavaScript

  • TypeScript

O projekcie

Zespół Data Intelligence Solutions zajmuje się dostarczaniem naszym Klientom usług z zakresu szeroko pojętej analityki biznesowej oraz Business Intelligence. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, jednocześnie stale rozwijamy się i poszukujemy nowych sposobów, by zaspokoić wymagania rynku. W chwili obecnej duży nacisk kładziemy na rozwój kompetencji z obszaru Data Science, machine learning i pokrewnych, więc jeśli ta tematyka jest Ci bliska, nasza oferta powinna Cię zainteresować.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi BI (prace rozwojowe – ok. 90% czasu),
  • Wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań, identyfikacji źródeł danych oraz tworzenia procesów ETL,
  • Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych,
  • Doradztwo w obszarze wyboru optymalnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta,
  • Wsparcie w rozwoju umiejętności technicznych innych członków zespołu,
  • Zarządzanie małym zespołem deweloperów, odpowiedzialność za dostarczenie projektów do klienta końcowego,
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów,
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Power BI oraz języka DAX,
  • Bardzo dobra znajomość SQL,
  • 4 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lat pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w projektowaniu raportów oraz kokpitów zarządczych, zarówno w warstwie technicznej, jak i wizualnej,
  • Doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane: informatyka, metody ilościowe lub pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w językach polskim i angielskim,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków.

  • Znajomość pozostałych komponentów Power Platform (Power Apps, Power Automate),
  • Praktyczna znajomość MS SQL Server (SSIS, SSAS, SSRS),
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań analitycznych na platformie Azure (Data Factory, Logic Apps, Databricks, Synapase Analytics),
  • Znajomość VBA, języka Python i/lub GNU R,
  • Znajomość JavaScript/TypeScript i/lub biblioteki d3.js.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie UoP lub współpraca w formie B2B,
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach, w tym z technologii Microsoft,
  • Zaplanowany czas na przygotowanie do egzaminów oraz budżet na zdobycie certyfikatów,
  • Możliwość wyboru technologii oraz wpływ na kierunki rozwoju zespołu,
  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie wdrażającej rozwiązania cyfrowej transformacji i usług chmurowych,
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • Współpracę z renomowanymi klientami,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Benefit, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe,
  • Możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Senior Business Intelligence Analyst w Zespole Data Intelligence Solutions, Inflancka 4a, Śródmieście, Warszawa