Senior Business Support Manager - Kierownik ds. operacyjnych

CandidFutureO firmie

13 000‐15 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Menedżer
Dla naszego partnera, innowacyjnej firmy z sektora odnawialnych źródeł energii, poszukujemy osoby, która zasili jej szeregi na stanowisku
Senior Business Support Manager / Kierownik ds. operacyjnych.

Wiemy (prawie) wszystko o roli, firmie i jej otoczeniu rynkowym.
Ale co ważne - znamy Twojego przyszłego przełożonego. To jest nasz standard ;) Sprawdź nas!

Opis stanowiska:

  • nadzór, kontrola i koordynacja nad następującymi obszarami funkcjonowania spółki:
    • dział IT
    • dział finansowy (controlling, księgowość, podatki)
    • dział prawny
  • okresowe zarządzanie działami administracyjno - organizacyjnym oraz HR (w tym kadry)
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy w tym pozyskiwanie kapitału / finansowania dla spółek / biznesu / projektów oraz efektywne zarządzanie przetargami
  • współpraca przy tworzeniu i realizacji budżetu
  • nadzór nad wdrażaniem zintegrowanych narzędzi informatycznych do zarządzania firmą
  • wdrażanie narzędzi i działań optymalizujących procesy
  • ścisła współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki

Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie i kompetencje managerskie w zarządzaniu wieloobszarowymi zespołami (WARUNEK KONIECZNY)
  • strategiczne i operacyjne rozumienie aspektów prowadzenia biznesu
  • doświadczenie przy wdrażaniu projektów IT (w szczególności nadzór finansowo - controllingowy)
  • doświadczenie i kompetencje w przygotowywaniu analiz i tworzeniu projektów zmian
  • umiejętność budowania i ulepszania procesów
  • podejście hands-on do realizacji projektów, duża samodzielność, dojrzałość biznesowa, odpowiedzialność i samodyscyplina
  • prawdziwa liderka / lider, który motywuje i inspiruje
  • doświadczenie pracy w start-upie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wsparcie mentorów SaunaGrow w zakresie strategicznym
  • pracę w start-upie aspirującym w ciągu 24 miesięcy do pozycji jednego z liderów rynku w branży nowych technologii i odnawialnych źródeł energii
  • rozwój w kierunku CFO z możliwością awansu do Zarządu Spółki
  • podstawę w oparciu o UoP/B2B oraz premia uzależniona od wyników (obowiązuje po tzw. okresie próbnym, tj. od czwartego miesiąca współpracy)
  • benefity: opieka medyczna, niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy