Oferta pracy

Senior Buyer (Indirect)

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Starszy specjalista (Senior)
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej z sektora automotive znajdującej się koło Oławy, poszukujemy kandydatów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w dziale zakupów na stanowisku starszego specjalisty.
Senior Buyer (Indirect)Numer ref.: 191600/6401

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za terminowe pozyskiwanie usług i towarów,
  • udział w tworzeniu strategii zakupowej dla zakładu produkcyjnego,
  • budowanie wartościowych i stałych relacji z dostawcami,
  • redukcja kosztów poprzez wyszukiwanie nowych dostawców i negocjacje cenowe z obecnymi,
  • tworzenie bazy potencjalnych dostawców,
  • przygotowywanie dokumentacji, raportów i zestawień.

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w procesach zakupowych dla organizacji produkcyjnej,
  • biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska MS Office oraz SAP (MM),
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych oraz negocjacji,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe.

Oferta obejmuje:

  • pracę w zaangażowanym zespole i międzynarodowym środowisku,
  • realny wpływ na decyzje zakupowe i rozwój produktów,
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • dostęp do platformy MyBenefit,
  • opieka medyczna (Enel-Med),
  • premie świąteczne,
  • ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy