Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior C++ Developer

LAZAR VISION FUND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stanowisko: Senior C++ Developer

dla projekt USECRYPT

Opis stanowiska:

  • programowanie i rozwój aplikacji Usecrypt Safe
  • analiza i projektowanie nowych modułów systemu
  • zarządzanie zespołem programistów oraz testerów
  • rozliczanie zespołu oraz raportowanie
  • odpowiedzialność za nowe wydania oprogramowania

Etapy rekrutacji:

  1. Przesłanie CV i przejście pierwszego etapu
  2. Test z wiedzy C++ wypełniany zdalnie
  3. Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Wymagania stanowiska:

  • analizy i projektowania systemów,
  • wysokie umiejętności zarządzania zespołem,
  • zaawansowana znajomość technologii C++, Qt, Python,
  • dobra znajomość administracji infrastrukturą Linux,
  • dobra znajomości baz danych: SQL (MariaDB), NoSQL (Swift),
  • doświadczenia w wykorzystaniu kryptografii
  • doświadczenia w tworzeniu oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych (Windows, OSX, Linux)
  • dobra znajomość jezyka angielskiego
  • dokładność, terminowość oraz umiejętność myślenia analitycznego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w stabilnej firmie
  • Przyjazną i twórczą pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szybkich sukcesów zawodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne