Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Category Manager

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla Naszego Klienra z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie i rozwój podległej kategorii produktowej
  • Negocjacje handlowe oraz pozyskiwanie nowych dostawców
  • Kształtowanie polityki cenowej
  • Analiza trendów rynkowych oraz sprzedaży
  • Tworzenie strategii zakupowej i jej realizacja w ramach powierzonej kategorii
  • Monitoring działań konkurencji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Dbałość o odpowiedni poziom zapasu
  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Wykształcenia wyższego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w formie podstawa + premia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dodatkowe benefity
  • Pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne