Oferta pracy

Senior Category Manager (FMCG)

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja całej strategii, krótko jak długo terminowej dla danej kategorii (FMCG)

  • zarządzanie zespołem, odpowiedzialność za wsparcie i rozwój pracowników

  • badanie i analiza rynku, sprzedaży oraz konkurencji w powierzonej kategorii w celu identyfikacji możliwości rozwoju kategorii i wzrostu efektywności biznesowej

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych, poprzez zarządzanie polityką cenową i promocyjną

  • planowanie i wprowadzanie nowych produktów w poszczególnych kanałach sprzedaży

  • współudział w tworzeniu strategii marketingowej

  • budowanie długotrwałych relacji z Dostawcami i Partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży retail/FMCG

  • doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu relacji biznesowych

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • doskonale rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • realny wpływa na rozwój biznesu

  • udział w ciekawych projektach na styku biznesu i technologii

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Retail poszukujemy Senior Category Managera.

Przewiń do profilu firmy