Senior Chef de partie

FOCUS HOTELS S.A.

  • Suwak 15, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Suwak 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych restauracji oraz usług bankietowych i cateringowych

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Gotowanie to twoja pasja

  • Doświadczenie na stanowisku kucharz

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli ?

Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?

Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 400 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy