Logo Pracuj.pl

Senior Cloud Data Engineer

Future Processing S.A.O firmie

umowa o pracę
14 100–22 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
115,00–180,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za całość rozwiązań współtworzonych wraz z zespołem,
  • tworzenie lub modyfikowanie rozwiązań do przetwarzania danych w chmurze,
  • tworzenie i modyfikowanie dokumentacji,
  • analizowanie i optymalizowanie rozwiązań w zakresie działającego lub projektowanego systemu,
  • analizowanie wymagań klienta pod kątem dostarczenia optymalnego rozwiązania jego potrzeby biznesowej,
  • analizowanie potencjalnych zagrożeń,
  • dostosowywanie rozwiązań względem wymagań biznesowych.

Nasze wymagania

  • masz min. 5 lat doświadczenia w IT, w tym min. 3,5 roku w pracy z danymi w chmurze (potwierdzone projektami komercyjnymi wdrożonymi na produkcje),
  • korzystasz z SQL na poziomie zaawansowanym i wykorzystujesz go na rozwiązaniach technologicznych MS i nie tylko,
  • znasz metodyki i stosujesz biegle Git oraz CI/CD,
  • tworzysz i optymalizujesz rozwiązania przetwarzające dane (ETL, ELT, itp.) poprzedzone projektem technicznym oraz alternatywami rozwiązań,
  • monitoring, diagnostyka oraz rozwiązywanie problemów w chmurze nie stanowi dla Ciebie problemu i dobrze wiesz, jak zaplanować infrastrukturę oraz obliczyć jej koszt,
  • nie boisz się przetwarzania sporych danych (przy użyciu np. Apache Spark, Synapse, Snowflake, Databricks), a koncepcje Delta Lake i Data Lakehouse są Ci znane,
  • znasz architekturę SMP oraz MPP wraz z przykładami rozwiązań opartych o te architektury,
  • masz wiedzę na temat migracji rozwiązań on-premise do chmury oraz znasz podstawowe typy migracji,
  • masz wiedzę na temat stosowania mechanizmów związanych z bezpiecznym przechowywaniem i przetwarzaniem danych w chmurze,
  • bardzo dobrze znasz usługi związanie z przechowywaniem i przetwarzaniem danych, oferowanych przez min. jednego dostawcę chmury (Azure, AWS, GCP),
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie średniozaawansowanym (min. B2).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • możliwość skorzystania z "Rentowni"
  • workation
  • usługa Ask Henry
  • coroczna podwyżka i premia świąteczna
  • zniżki w firmowym SPA

Etapy rekrutacji

1. Pierwszy kontakt do 72h od aplikacji.

2. Zadanie domowe (opcjonalnie) - zazwyczaj jest elementem procesu dla kandydatów poniżej 1,5 roku doświadczenia.

3. Spotkanie online- max. 2,5 h.

4. Decyzja i feedback - staramy się, by feedback dawać w ciągu 24h od rozmowy rekrutacyjnej.

Future Processing S.A.

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w 1000-osobowy zespół. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od początku istnienia Future Processing chcieliśmy, aby FP było miejscem, w którym pracuje szczęśliwy, zintegrowany i zmotywowany zespół. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej.

Senior Cloud Data Engineer, Białystok