Logo Pracuj.pl

115,00–180,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Future Processing S.A.

Bojkowska 37A

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Git

  • Apache Spark

  • Synapse

  • Snowflake Data Cloud

  • Databricks

  • Microsoft Azure

  • AWS

  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za całość rozwiązań współtworzonych wraz z zespołem,
  • tworzenie lub modyfikowanie rozwiązań do przetwarzania danych w chmurze,
  • tworzenie i modyfikowanie dokumentacji,
  • analizowanie i optymalizowanie rozwiązań w zakresie działającego lub projektowanego systemu,
  • analizowanie wymagań klienta pod kątem dostarczenia optymalnego rozwiązania jego potrzeby biznesowej,
  • analizowanie potencjalnych zagrożeń,
  • dostosowywanie rozwiązań względem wymagań biznesowych.

Nasze wymagania

  • masz min. 5 lat doświadczenia w IT, w tym min. 3,5 roku w pracy z danymi w chmurze (potwierdzone projektami komercyjnymi wdrożonymi na produkcje),
  • korzystasz z SQL na poziomie zaawansowanym i wykorzystujesz go na rozwiązaniach technologicznych MS i nie tylko,
  • znasz metodyki i stosujesz biegle Git oraz CI/CD,
  • tworzysz i optymalizujesz rozwiązania przetwarzające dane (ETL, ELT, itp.) poprzedzone projektem technicznym oraz alternatywami rozwiązań,
  • monitoring, diagnostyka oraz rozwiązywanie problemów w chmurze nie stanowi dla Ciebie problemu i dobrze wiesz, jak zaplanować infrastrukturę oraz obliczyć jej koszt,
  • nie boisz się przetwarzania sporych danych (przy użyciu np. Apache Spark, Synapse, Snowflake, Databricks), a koncepcje Delta Lake i Data Lakehouse są Ci znane,
  • znasz architekturę SMP oraz MPP wraz z przykładami rozwiązań opartych o te architektury,
  • masz wiedzę na temat migracji rozwiązań on-premise do chmury oraz znasz podstawowe typy migracji,
  • masz wiedzę na temat stosowania mechanizmów związanych z bezpiecznym przechowywaniem i przetwarzaniem danych w chmurze,
  • bardzo dobrze znasz usługi związanie z przechowywaniem i przetwarzaniem danych, oferowanych przez min. jednego dostawcę chmury (Azure, AWS, GCP),
  • posługujesz się j. angielskim na poziomie średniozaawansowanym (min. B2).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • jesteśmy remote friendly, a jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do Gliwic lub Gdyni, możesz liczyć na wsparcie pakietem relokacyjnym,
  • wszystkie rekrutacje prowadzimy bez spiny - po partnersku,
  • dbamy o naszych pracowników – zjedź niżej, żeby zobaczyć informacje o szkoleniach i benefitach, jesteśmy responsywni,
  • szanujemy Twój czas - postaramy się przeprowadzić Twoją rekrutację w jeden dzień - w przeciągu 24 h po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej, otrzymasz feedback techniczny oraz decyzję (tak, nie) wraz z ofertą finansową,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Kontakt w ciągu 72h

2

Dla kandydatów poniżej 1,5 r. doświadczenia zadanie domowe

3

Zdalna rozmowa z rekruterem HR oraz rekruterem domenowym

4

Feedback niezależnie od wyniku rekrutacji

Dodatkowe Informacje

Pracujemy w modelu hybrydowym i zatrudniamy osoby z całej Polski. Możesz pracować 100% zdalnie dla jednego z naszych oddziałów (Gliwice, Gdynia) lub stacjonarnie w naszym biurze w Gliwicach. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, pisz śmiało na: [email protected]

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w 1000-osobowy zespół. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od początku istnienia Future Processing chcieliśmy, aby FP było miejscem, w którym pracuje szczęśliwy, zintegrowany i zmotywowany zespół. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej.

Senior Cloud Data Engineer, Bojkowska 37A, Gliwice