Oferta pracy

Senior Commercial Marketing Manager

Douglas Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Douglas Polska Sp. z o.o.

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu marketingowego Douglas Polska, w tym aktywacji multibrandowych, monobrandowych, akcji marek centralnych i własnych, innych akcji obrotowych,

  • Planowanie i zarządzanie budżetem kosztów marketingowych oraz przychodów i kosztów eventów,

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi jednostkami odpowiedzialnymi za egzekucję kampanii handlowych: CRM, Komunikacja Marketingowa i Kontent, Merchandising, E-commerce, Commercial, Sprzedaż,

  • Codzienna współpraca z Centralą w Niemczech,

  • Dbałość o spójność komunikacji handlowej Douglas pomiędzy kanałami sprzedaży i komunikacją zewnętrzną,

  • Koordynacja egzekucji sprzedażowych eventów konsumenckich online i offline z dostawcami, adaptacja konceptów do potrzeb i wyników, tworzenie wraz z dostawcami i działem commercial nowych konceptów i ich monetyzacja,

  • Przygotowywanie pod kampanie oferty handlowej i GWP, w tym współpraca co-marketingowa z markami partnerskimi spoza branży,

  • Rozliczenie wyników handlowych i komunikacji oraz ich analizowanie,

  • Koordynacja współpracy z agencjami marketingowymi, eventowymi i dostawcą materiałów marketingowych,

  • Zarządzanie 4-osobowym zespołem.

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie pracy w dziale marketingu,

  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność swobodnego posługiwania się j. angielskim (część spotkań odbywa się całkowicie w j. angielskim),

  • orientacja na cele i zadania,

  • wielozadaniowość - umiejętność koordynowania wieloma zadaniami i procesami.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Polsce działają obecnie 143 perfumerie Douglas, zlokalizowane w 80 miastach – nie tylko w największych aglomeracjach, ale też w popularnych miejscowościach turystycznych, m.in. w Sopocie, Kołobrzegu czy Zakopanem.

Pod adresem www.douglas.pl. firma prowadzi także największą w Polsce autoryzowaną perfumerię internetową, z ofertą przeszło 34 000 produktów.

Przewiń do profilu firmy

wymagane dokumenty

  • CV