Senior Consultant - Executive Consultant – CFO Advisory Services

KPMGO firmie

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach z zakresu CFO Advisory
  • dbałość o terminowość i najwyższą jakość prowadzonych dla klientów projektów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami

Nasze wymagania

  • 4-6 lat doświadczenia w realizacji projektów w firmie doradczej, bądź w instytucjach finansowych w działach sprawozdawczości bądź controllingu
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analizy i syntezy danych
  • wiedza merytoryczna z zakresu finansów, MIS, analityki biznesowej
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Czym zajmuje się zespół?

Zespół CFO Advisory realizuje projekty w zakresie doradztwa dla instytucji z sektora finansowego i niefinasowego, w szczególnosci w obszarach transformacji funkcji finansów, optymalizacji, przyspieszenia i automatyzacji procesów finansowych, zintegrowanego zarządzania finansowego, rozwoju informacji zarządczej (w tym na potrzeby rozwoju biznesu), analiz, budżetowania i prognoz finansowych, zarządzania kosztami, budowania modeli kosztowych i dochodowości, a także wsparcia w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wypracowanych przez KPMG.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Senior Consultant - Executive Consultant – CFO Advisory Services, Inflancka 4a, Śródmieście, Warszawa