Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Consultant Marketing & Data Sciences

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zespół Marketing & Data Sciences wykonuje zaawansowane analizy statystyczne oraz oferuje szerokie konsultacje w zakresie metodologii badań rynkowych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • stosowanie w szerokim zakresie metod statystycznych oraz analitycznych technik marketingowych takich jak segmentacje, metody typu conjoint i testy cenowe,
  • wsparcie metodologiczne w procesie przygotowywania ofert,
  • interpretacja wyników analiz,
  • wszechstronne konsultacje dotyczące prowadzonych analiz dla zespołów badawczych i klientów.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość pakietu R,
  • wskazana dobra znajomość SPSS,
  • mile widziane  umiejętności programowania w  C/C++, Python lub Julia,
  • szeroka wiedza statystyczna, analityczna i umiejętność jej efektywnego stosowania przy rozwiązywaniu problemów badawczych,
  • rozumienie zaawansowanych technik analitycznych  zarówno na poziomie teoretycznym jak i praktycznym,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • mile widziana wiedza dotycząca teorii doboru prób,
  • znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na pozycji samodzielnego analityka w obszarze badań rynku,
  • wykształcenie obejmujące wiedzę statystyczną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych,
  • atrakcyjny, adekwatny do umiejętności, system wynagrodzeń,
  • opiekę medyczną dla pracownika,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciałbyś/chciałabyś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się