Oferta pracy

Senior Consultant - Sektor: Food & Beverage

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

rondo Daszyńskiego 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z właścicielami / zarządzającymi nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi

  • Budowanie relacji biznesowych z najemcami

  • Koordynowanie wynajmu krótko- i długoterminowego

  • Negocjowanie warunków komercyjnych umów najmu

  • Reprezentowanie właścicieli / zarządzających nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w rozmowach z najemcami zgodnie z uzgodnioną strategią najmu

  • Kompleksowe raportowanie z bieżących działań

  • Bieżące monitorowanie rynku

  • Stałe poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu z sektora nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

  • Współpraca z właścicielami / zarządzającymi nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi oraz najemcami

  • Współpraca / koordynacja zespołu realizującego projekt – architekci, prawnicy, marketing, PR

  • Przygotowywanie / Modyfikacje strategii leasingowych

  • Analizy i rekomendacje dotyczące procesu najmu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego przy wynajmie powierzchni handlowych po stronie najemcy – warunek konieczny

  • Doświadczenie przy ekspansji marki z sektora Food & Beverage będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość rynku z sektora nieruchomości komercyjnych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji z klientami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mobilność – praca wymaga podróży służbowych na terenie Polski

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dołączenie do doświadczonego zespołu specjalistów

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy:

  • Program pro-pracowniczy „Benefity w Twoich rękach (min. Programy dbające o formę psychofizyczną, sesje z psychologiem, program wellbeing)

  • Multisport, Prywatna opieka medyczna, Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z funduszu socjalnego + Program Kafeteryjny

  • Nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Kluby Pasji dla pracowników

  • Praca w biurze zapewniającym najwyższe standardy ochrony zdrowia

  • Pracodawca zapewnia nowoczesne biuro i wyjątkową architekturę wnętrza w tym udogodnienia takie jak m.in.: salę do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, salę do jogi, dużą kafeterię i kuchnię, tematyczne sale spotkań, nowoczesna technologię telekomunikacyjną i inne)

  • Świetna lokalizacja w centrum miasta, biurowiec bezpośrednio połączony z metrem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze