Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Consultant w zespole SSC/BPO

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Jesteś ambitną i energiczną osobą?

    W obszarze rekrutacji czujesz się jak ryba w wodzie?

    Potrafisz świetnie budować relacje biznesowe?

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Starszy Specjalista ds Rekrutacji w zespole

    SSC/BPO

    Miejsce pracy: Poznań
    SSC_PZN

    Zadania:

    • Realizacja procesów rekrutacyjnych z obszaru SSC/BPO
    • Identyfikacja i kwalifikowanie talentów na rynku pracy w ramach powierzonej dyscypliny
    • Opieka nad kluczowymi Klientami oraz ich wsparcie w zakresie polityki personalnej
    • Aktywny udział w planowaniu i wspieraniu pracy zespołu
    • Współpraca z partnerami w biurach Antal w Polsce i na świecie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 3 -4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji (preferowany sektor SSC/BPO)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Determinacja i nastawienie na osiąganie celu
    • Wysokie standardy w zakresie planowania i organizacji
    • Wysokie zdolności interpersonalne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz atrakcyjny system premiowy
    • Szereg dodatkowych benefitów - począwszy od standardowej opieki medycznej, karty multisport, lekcji językowych po owocowe poniedziałki i wiele innych ;)
    • Elastyczność godzin pracy wraz z opcją pracy zdalnej
    • Możliwość zaistnienia w mediach i na rynku w roli eksperta
    • Ciekawe i pełne wyzwań dodatkowe ścieżki rozwoju w obszarch pozarekrutacyjnych (np. Asesor, Trener Wewnętrzny)
    • Pakiet niezbędnych szkoleń i niepowtarzalny know-how!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.