Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Consulting Manager IT – UK area (remote)

SALES HRO firmie

23 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego klienta - stabilnej spółka z branży IT, realizującej projekty dla klientów zagranicznych, zatrudniającej kilkaset osób, szukamy osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jest to stanowisko do zarządzania i rozwijania relacjami istniejących klientów ulokowanych w Wielkiej Brytanii.

  • pełnienie roli głównego punktu kontaktowego we wszystkich sprawach związanych z klientem
  • rozwijanie istniejącej działalności związane z osiąganiem wzrostu przychodów
  • negocjowanie nowych kontraktów i umów
  • zapewnienie terminowości w dostarczeniu usług
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • przygotowywanie raportów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • doświadczenie na stanowisku Account Manager lub innym, związanym z zarządzaniem relacjami z klientem w sektorze IT min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : C1
  • świetnie rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość i świadomość rozwoju cyfrowego oprogramowania IT
  • wcześniejsze doświadczenia związane ze sprzedażą i finalizowaniu ofert / zamówień
  • zdolność do współpracy z kierownikami projektów / inżynierami / developerami

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie: 23 000 - 25 000 zł netto + VAT na B2B
  • dodatkowe premie za rozwój wartości sprzedaży u istniejącego klienta
  • praca w 100% zdalna z czasowym (1 x w miesiącu) pojawieniem się w jednym z kilku biur w Polsce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne