Oferta pracy

Senior Controller - Finance Manager

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Dla naszego klienta, firmy o profilu produkcyjno-handlowym, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko Senior Controller'a / Finance Manager'a. Rekrutacja prowadzona jest dla grupy kapitałowej, ktorej większościowym udziałowcem jest fundusz Private Equity. Działalność naszego klienta skupia się na rynku zdrowej żywności.

Senior Controller - Finance ManagerNumer ref.: 607

Osoba na stanowisku Senior Controler / Finance Manager będzie odpowiadać za procesy finansowe i raportingowe w grupie kapitałowej, wspołpracować bezpośrednio z zarządem grupy kapitałowej i członkami rady nadzorczej (fundusz Private Equity). Docelowo stanowisko może ewoluować do pozycji Dyrektora Finansowego.

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za procesy raportingowe i kontrolingowe
  • Konsolidacja danych finansowych kilku społek z grupy kapitałowej
  • Koordynowanie procesow planowania, budżetowania i zamknięcia miesiąca/roku
  • Kontrola nad płynnością finansową podległych społek
  • Pełnienie roli finance business partner'a dla działu handlowego
  • Opracowywanie analiz i badanie struktury zapotrzebowania na materiały i usługi niezbędne do realizacji produkcji
  • Cykliczne raportowanie wynikow do funduszu Private Equity
  • Optymalizacja kosztow produkcji oraz wyszukiwanie innych możliwych oszczędności
  • Przygotowywanie analiz i raportow wspierających decyzje zarządcze i strategiczne
  • Wspołpraca z zespołem księgowym

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w kontrolingu finansowym > 5 lat
  • Kompetencje w obszarach tworzenia procesow raportingowych i kontrolingowych
  • Umiejętność wdrażania usprawnień
  • Preferowane doświadczenie zawodowe pochodzące ze społek FMCG / produkcyjnych
  • Mile widziane doświadczenie we wspołpracy z inwestorami kapitałowymi
  • Umiejętność działania w organizacjach o obrotach mniejszych niż 100 mln PLN
  • Duża umiejętność prezentowania raportow oraz analiz bezpośrednio do osob decyzyjnych
  • Mile widziany backgound audytorski
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność podejmowania dużej odpowiedzialności

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie na zasadach B2B
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwoju w kierunku pozycji Dyrektora Finansowego

Ogłoszenie archiwalne