Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Controlling Specialist

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Skoczów

    Skoczów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analiza wyników finansowych i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych,

  • dokonywanie bieżących analiz w zakresie kosztów produkcji,

  • udział w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognozy, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,

  • analiza rentowności inwestycji, wskaźników operacyjnych oraz zakładu produkcyjnego,

  • udział w tworzeniu i analiza kalkulacji produktu, analiza odchyleń od kosztu standardowego,

  • przygotowywanie analiz, szacunków i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz podmiotów zewnętrznych,

  • nadzór i optymalizacja istniejących systemów raportowania.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze finansów,

  • wykształcenie wyższe z obszaru finansów, rachunkowości, ekonomii,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • wysoce rozwinięte umiejętności analitycznie, interpersonalne, samodzielność, proaktywne podejście do pracy,

  • język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • zorientowanie na realizację celów.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmach produkcyjnych

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy