Oferta pracy

Senior Copywriter / Content Expert

AUDIO KLAN Janusz Prządka Spółka JawnaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Ekspert

Jesteśmy ogólnopolską siecią specjalistycznych salonów, działającą na rynku od 25 lat. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt audio-wideo dla domu oraz szeroką gamę urządzeń osobistego audio. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia czołowych światowych marek, a nasi doświadczeni konsultanci pomagają w optymalnym doborze sprzętu do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Obecnie, planując dalszy rozwój, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Senior Copywriter / Content ExpertNumer ref.: Miejsce pracy: Marki (okolice Centrum Handlowego M1)

Opis stanowiska:

Twoją główną rolą w organizacji będzie tworzenie treści pisanych na potrzeby firmy, koordynacja prac innych pisarzy oraz zarządzanie treściami na stronach internetowych firmy, jak również współtworzenie strategii w obszarze contentu on-line i publikacji w mediach.

Poszukujemy osoby, która:

Z zawodową pasją, odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości tekstów (artykuły, recenzje, zestawienia, poradniki), w oparciu o wytyczne (brief) oraz zgodnie z zasadami SEO
  • Tworzenie content planu i koordynacją pracy pisarzy oraz zarządzanie obszarem treści pisanych na stronach firmowych
  • Współtworzenie i realizację strategii content marketingowej firmy
  • Monitorowanie trendów oraz wdrażanie własnych pomysłów dotyczących kreowania treści pisanych

Podstawowe wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zawodowym pisaniu tekstów na potrzeby firmy
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO
  • Kreatywność i chęć wdrażania własnych pomysłów i narzędzi podnoszących poziom działania
  • Znajomość języka angielskiego
  • Własny warsztat pisarski i portfolio tekstów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży elektroniki konsumenckiej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji lidera branży
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Rozwój zawodowy i możliwość realizacji własnych projektów i pomysłów
  • Benefity związane m.in. z opieką medyczną i dofinansowaniem urlopów wypoczynkowych

Zapewniamy pełną anonimowość rekrutacji

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV wraz z krótkim podsumowaniem dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy