Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Creative Copywriter

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marketingową ze wsparciem sprzedaży.

    Tworzymy marki, doradzamy biznesowo i realizujemy skuteczne kampanie 360°. Integrujemy działania digital i shopper marketingowe z pozostałymi kanałami dotarcia oraz wsparciem sprzedaży.

    Dowiedz się o nas więcej na stronie www.h2ocreative.pl

    Aktualnie powiększamy i rozbudowujemy dział Kreacji, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Jeśli:
    • potrafisz tworzyć niestandardowe historie poprzez storytelling
    • rozumiesz czym jest insight i potrafisz stworzyć BIG IDEA do komunikacji
    • masz na swoim koncie innowacyjne kampanie w wielu touchpointach (nie interesują nas banery)
    • tworzysz od ręki porywające koncepty oraz hasła reklamowe
    • dbasz o poprawność językową i wiesz gdzie stawiać przecinki
    • posiadasz swobodę w wyrażaniu myśli i poczucie humoru
    • masz w sobie dużo entuzjazmu i zapału do pracy w reklamie
    • nie masz obaw przed wyzwaniami, także czasowymi

    to wygląda na to, że Ciebie szukamy!

    Zakres obowiązków:
    • opracowywanie pomysłów na kampanie i aktywacje 360
    • tworzenie koncepcji kreatywnych w środowisku online i offline
    • tworzenie haseł, tekstów, scenariuszy
    Oferujemy:
    • pracę przy dużych prestiżowych projektach dla znanych marek
    • wiele wyzwań, ciekawych i zróżnicowanych zadań
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do swoich kwalifikacji i doświadczenia
    • pracę z doświadczonym gronem specjalistów
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
    Zaznaczamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez H2O Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu "