Oferta pracy

Senior Data Analyst

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wesprzesz analityczne menedżerów poprzez formułowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o dane od Klientów;

  • Poprowadzisz projekty Big Data i przygotujesz dashboardy dla biznesu;

  • Stworzysz podwalin pod automatyzację procesów;

  • Będziesz współpracować przy budowie architektury danych, łączył dane z różnych spółek i obszarów;

  • Usprawnisz dotychczasowe rozwiązania analityczne;

  • Wejdziesz we współpracę z biznesem i zespołowymi analitykami;

  • Skoordynujesz współpracę z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Chcielibyśmy abyś posiadał doświadczenie w pracy na stanowisku analityka, najlepiej ok. 3 lat;

  • Niezbędna będzie biegłość w łączeniu danych i wyciąganiu wniosków;

  • Doświadczenie w obszarze analizy danych biznesowych dla menadżerów znacząco ułatwi Ci nowe obowiązki;

  • Musisz rozumieć procesy biznesowe z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, wypowiedzeń w modelu subskrypcyjnym oraz SaaS;

  • Dobra znajomości Microsoft Office (Excel BI) i Google Sheets będzie Ci przydatna;

  • Wymagamy znajomość języka SQL, relacyjnych i nierelacyjnych baz danych;

  • Tylko bardzo dobra znajomość j. angielskiego pomoże Ci w raportowanie do anglojęzycznych przełożonych.

Mile widziane

  • Wyjątkowym atutem będzie znajomość podstaw statystyki, a znajomość Power BI i Tableau, wyróżnić Ciebie wśród innych kandydatów. Pamiętaj że obeznanie w branży Digital Marketingu, również przybliży Cię do pracy w Sunrise System.

To oferujemy

  • Dogodne, wspólnie wynegocjowane warunki współpracy – typ umowy, wynagrodzenie, benefity;

  • Atrakcyjne i w pełni satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawowe;

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz wsparcie pozwalające rozwijać umiejętności analityczne;

  • Projekty dzięki, którym rozwiniesz się i wykażesz kreatywnością;

  • Brak nadgodzin i realny work & life balance;

  • Samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań;

  • Pracę w pełni zdalną, bądź w jednym z naszych biur (Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz);

  • Pracę w międzynarodowej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM);

  • Liczne benefity pozapłacowe (m.in. pakiet medyczny LuxMed, bonusy MyBenefit).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy