Oferta pracy

Senior Data Engineer

Unity Group

umowa o pracę
14 00018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
120,00160,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Unity Group

Strzegomska 2

Stare Miasto

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • AWS

  • Python

  • Pandas

Mile widziane

  • Scala

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i automatyzacja platform danych w AWS

  • Modelowanie i wdrażanie Data Lakes oraz Hurtowni Danych

  • Przygotowywanie istotnych danych dla zespołu Data Science, jak również dla klientów zewnętrznych

  • Wspieranie i mentoring innych członków zespołu

  • Aktywny udział w różnych spotkaniach z klientami

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Biegłość w korzystaniu z usług AWS (w szczególności: AWS Glue, Amazon Redshift, Amazon EMR, AWS Lambda, Amazon S3, Amazon RDS)

  • Zaawansowana znajomość języka Python (z Pandas)

  • Dobra znajomość Spark

  • Dobra znajomość języka SQL

  • Dobra znajomości narzędzi i procesów ETL

  • Zdolność do tworzenia i utrzymywania natywnych rozwiązań w zakresie danych w chmurze

  • Otwarte podejście do innych platform chmurowych (GCP, Azure)

  • Myślenie analityczne, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka Scala

  • Znajomość Airflow i Terraform

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów komercyjnych

  • Doświadczenie w mentoringu i wspieraniu rozwoju innych osób w zespole

  • Znajomość branży e-commerce, finansowej, produkcyjnej lub transportowej

  • Rozumienie ogólnych koncepcji deep learningu i wyzwań związanych z wprowadzaniem modeli na produkcję (doświadczenie w badaniach nad ML lub doświadczenie inżynierskie będzie dodatkowym atutem)

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie analityki danych i inżynierii danych

  • Solidna wiedza z zakresu statystyki

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku agile

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Zespół / projekt

Nasz 12sto osobowy team to pełen przekrój ról związanych z data science, od Konsultanta ds. danych i Data Engineera, przez Data Scientistów, Machine Learning Engineerów po BI developerów. Dzięki temu dowozimy rozwiązania end to end dla naszych Klientów i skutecznie pomagamy im stawać się firmami data driven. Pracujemy zarówno z zagranicznymi jak i polskimi Klientami. Nie mamy dwóch takich samych projektów, dzięki czemu nie ma nudy. Pracujemy w obydwu naszych lokalizacjach (tj. Wrocław i Kraków) oraz w trybie zdalnym. W zespole kładziemy duży nacisk na uczenie się, a naszym ‘oczkiem w głowie’ są wszelkie nowinki wokół danych. Oferujemy wsparcie finansowe w certyfikacjach chmurowych. Zespół Data Science to także jeden z rzadszych przypadków w branży IT, gdzie zachowany jest parytet płci 😉

Unity Group

Dołącz do Uteam!

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej.

Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą.

W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych. W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni!

To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście.

Przewiń do profilu firmy