Oferta pracy

Senior Data Quality Engineer

Grupa Pracuj

12 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • Tableau / PowerBI

Mile widziane

  • Spark

  • Azure

O projekcie

Poszukujemy Data Analysta do zwinnego zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie produktów opartych na danych.

Pracując w naszym zespole pomożesz milionom Polaków znaleźć wymarzoną pracę, współpracując ze specjalistami Data Science i Big Data przy projektach z obszaru Machine Learning.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienia wysokiej jakości danych używanych zarówno w eksperymentach, jak i w utrzymywanych przez zespół produktach,

  • Zapewnianie integralności danych wykorzystywanych w eksperymentach z danymi produkcyjnymi, przygotowanie zbiorów danych do treningu, analizę, raportowanie i dokumentację wyników eksperymentów.

  • Interpretacja wyników przeprowadzanych eksperymentów i testów a/b

  • Rekomendowanie rozwiązań produktowych / wsparcie biznesu w podejmowaniu ważnych decyzji poprzez identyfikację różnych faktów i trendów

  • Zbieranie i przekładanie potrzeb biznesowych na dane niezbędne do przeprowadzania analiz

  • Wykorzystywanie pythona i jego bibliotek do analizy i wizualizacji danych

  • Monitorowanie ustalonych wskaźników i reagowanie na anomalie

  • Współpraca ze specjalistami data science i data engineerami

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość SQL (mile widziany Spark SQL)

  • Doświadczenie w pracy z aplikacją do wizualizacji danych np. Tableau, Power BI

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B

  • Znajomość Pythona i bibliotek do analizy i wizualizacji danych (pandas, numpy, matplotlib, seaborn, plotly)

  • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny data science, metod uczenia maszynowego

  • Umiejętność prezentowania przygotowanych wcześniej analiz

  • Umiejętność samodzielnego zdobywania danych i przeprowadzania benchmarkingu

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu hurtowni danych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Doświadczenie związane z analityką stron internetowych

  • Umiejętność tworzenia jasnej i spójnej dokumentacji

  • Znajomość Azure lub innego środowiska chmurowego

  • Doświadczenie w pracy z Databricks

  • Doświadczenie w pracy z Data Scientistami i/lub Data Engineerami

  • Doświadczenie w pracy ze Sparkiem

Podział czasu pracy
75%

development

15%

spotkania

10%

bug fix

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • big data developer
  • data scientist
  • product owner

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Praca 100% zdalna (możliwość pracy z biura)

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie Online z przyszłym przełożonym i Data Scientist

    Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

    Przewiń do profilu firmy