Oferta pracy

Senior Data Scientist

Empik S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • machine learning

  • artificial intelligence

  • Git

  • Docker

Mile widziane

  • Azure

  • Spark

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy Cię do naszego zespołu Data Science! Zespołu, który wypracowuje zaawansowane metody analityczne na styku sektora e-commerce, retail i nowoczesnych technologii.

Nastawiamy się na rozwój, stałą wymianę wiedzy i dobrą atmosferę w pracy.

Do naszego zespołu szukamy osoby dla której Data Science jest pasją, programowanie codziennością i która dba o jakość i dobre praktyki w codziennej pracy.

Dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek oraz największych platform e-commerce w Polsce!

Twój zakres obowiązków

  • Budowę, wdrożenie i rozwój produktów Data Science w całej Grupie Empik z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii;

  • Prowadzenie projektów i mentoring mniej doświadczonych członków zespołu;

  • Dbanie o jakość rozwiązań, rozwój dobrych praktyk oraz stacku technologicznego;

  • Identyfikowanie potencjału zastosowania zaawansowanej analityki danych;

  • Współpracę z interesariuszami biznesowymi oraz technicznymi w firmie, w celu określania zakresu i celu projektów oraz i ich wdrożeń;

  • Interpretację biznesową wyników modeli oraz wypracowywanie rekomendacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz ponad 3 letnie doświadczenie w obszarze Data Science;

  • Masz praktyczne doświadczenie w stosowaniu ML/AI w rozwiązaniach biznesowych i wdrażaniu produktów Data Science;

  • Potrafisz samodzielnie prowadzić złożone projekty Data Science;

  • Masz doświadczenie w mentorowaniu mniej doświadczonych koleżanek/kolegów;

  • Biegle znasz Pythona, dbasz o jakość rozwiązań;

  • MLOps nie są Ci obce (Git, Docker, CI/CD);

  • Umiesz myśleć analitycznie i potrafisz skutecznie komunikować złożone pomysły;

  • Jesteś zaangażowany(na) i potrafisz współpracować z innymi.

  • Znajomość Spark (PySpark, MLlib);

  • Znajomość chmury Azure;

  • Doświadczenie w stosowaniu współczesnych metod predykcji szeregów czasowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

To oferujemy

  • Dostęp do ogromnych zbiorów danych obrazujących potęgę strategii omnichannel – obsługujemy miliony klientów poprzez sieć ponad 260 nowoczesnych salonów oraz jedną z największych na polskim rynku platform e-commerce, równolegle oferując dodatkowe usługi detaliczne, cyfrowe (np. Empik Go, Empik Foto) oraz eventowe (Empik Bilety, Going);

  • Uczenie się w oparciu o ciekawe wyzwania i współpracę z osobami z dużym doświadczeniem w obszarze Data Science;

  • Możliwość rozwijania się zarówno pod względem nowych rozwiązań, technologii i narzędzi;

  • Udział w konferencjach oraz szkoleniach branżowych, dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz online;

  • Pracę w bardzo rozwojowej organizacji, razem z różnorodnym i dynamicznym zespołem szeroko współpracującym z biznesem oraz IT;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;

  • Nieformalną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy