Równe szanse zatrudnienia i niedyskryminacja. Kearney jest zaangażowana w tworzenie zróżnicowanego, bezstronnego i integracyjnego zespołu. Kearney jest pracodawcą zapewniającym równe szanse; rekrutujemy, zatrudniamy, szkolimy, promujemy, rozwijamy i zapewniamy inne warunki zatrudnienia bez względu na tożsamość płciową lub ekspresję, orientację seksualną, rasę, religię, wiek, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, stan cywilny, ciążę, status weterana, informacje genetyczne lub wszelkie inne różnice zgodne z obowiązującymi przepisami. Obejmuje to zapewnienie rozsądnych udogodnień dla niepełnosprawności lub przekonań i praktyk religijnych. Zachęca się członków społeczności, które w przeszłości były niedostatecznie reprezentowane w konsultingu, do składania wniosków.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Data Scientist

A.T. Kearney Sp. z o.o.

Królewska 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Big Data

  • Python

  • R

  • SQL

  • Power BI

  • Web scraping

Mile widziane

  • Azure

  • GCP

  • AWS

  • Spark

  • Hadoop

  • Hive

  • Cassandra

  • Kafka

  • JavaScript

  • C#

O projekcie

Do rosnącego zespołu DCoE (Digital Centre of Excellence) w Warszawie szukamy specjalistów analityki z doświadczeniem w Python i modelowaniu statystycznym. Nasz zespół składa się z ekspertów z zakresu Data Science i Machine Learning, rozwiązań Business Intelligence, architektury IT i rozwoju oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Typowe zadania projektowe dla roli Data Scientist obejmują manipulację danymi, transformacje, tworzenie i ocenę modeli data science, przygotowywanie rozwiązań PoC dla klientów oraz pokazywanie w jaki sposób mogą tworzyć wartość z danych. Będziesz również przedstawiać wygenerowane wnioski nietechnicznym członkom zespołu projektowego lub bezpośrednio klientowi.

Nasze wymagania

• Minimum 4 lata doświadczenia w analizie danych

• Inżynier/ Magister z Informatyki / Analityki Danych / Big Data / innej dziedziny związanej z IT

• Doświadczenie w Python i R / SQL

• Konkretne umiejętności i doświadczenie związane z kilkoma z poniższych:

- Uczenie maszynowe (tworzenie, testowanie i wdrażanie rozwiązań związanych z uczeniem nadzorowanym/nienadzorowanym) oraz modelowanie statystyczne

- Inżynieria danych (manipulacja danymi, inżynieria cech, selekcja zmiennych)

- Przetwarzanie języka naturalnego (np. analiza sentymentu, topic modelling)

- Wizualizacja danych (np. Power BI)

- Analiza danych przestrzennych

- Web scraping

- Matematyczne metody optymalizacji

• Krytyczne myślenie i zdolności analityczne

• Gotowość do dzielenia się pomysłami i opiniami, gdy tylko dołączysz do zespołu

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Umiejętności komunikacyjne - ważną częścią pracy jest komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami

• Biegła znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość jednej z technologii chmurowych(Azure / GCP / AWS)

  • Praktyczne doświadczenie z koncepcjami i rozwiązaniami BigData (np. Spark, Hadoop, Hive, Cassandra, Kafka)

  • Inne języki programowania (np. JavaScript, C#)

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

To oferujemy

  • Szybki rozwój kariery

  • Wiele możliwości rozwoju umiejętności (dostęp doplatform takich jak Udemy, roczny budżet na szkoleniai certyfikaty, zróżnicowane zadania projektowe zmożliwościami lokalnymi i międzynarodowymi)

  • Konkurencyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie,prywatna opieka zdrowotna, plan emerytalny i programMultisport)

  • Środowisko ambitnych osób, nastawionych na tworzenienajlepszych wartości dla naszych klientów

Jesteśmy globalną firmą doradczą w ponad 40 krajach, której pracownicy sprawiają, że jesteśmy tymi, kim jesteśmy. Kearney - to osoby o różnych pasjach i mocnych stronach, które czerpią tyle samo radości z wykonywanej pracy, co ze współpracy z naszymi klientami.

Przez lata pielęgnowaliśmy kulturę, w której jednoczą nas wspólne wartości - pasja, solidarność, hojność, ciekawość i odwaga - a te ożywają w pracy, którą wykonujemy. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy indywidualni i otwarci oraz tworzymy miejsce, w którym każdy może w pełni zaangażować się w pracę.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czego możesz oczekiwać

  • Nowe możliwości. Współpracując z klientami z różnych branż i praktyk, poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach.

  • Rozwój. W Kearney będziesz pracować z ludźmi, którzy pomogą Ci być najlepszym. Zapewniamy zasoby potrzebne do rozwoju i przekraczania własnych oczekiwań, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię kariera.

  • Możliwość bycia sobą. W Kearney dajemy Ci swobodę twórczego współtworzenia wartości, jednocześnie realizując własne marzenia. Chcemy, abyś zaangażował/ a się w pracę i czerpał/a radość z tego, co robisz. Dlatego wspieramy naszych pracowników, gdy chcą pokazać swoją wyjątkowość i oferujemy spersonalizowane możliwości.