Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Data Scientist

wonga.pl Sp. z o.o.

Stanisława Żaryna 2B

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

  • Excel

Mile widziane

  • VBA

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie i analiza danych w celu zamiany ich w informację, informacji w wiedzę a wiedzę w rekomendacje pozwalające podjąć konkretne decyzje biznesowe

  • Tworzenie rozwiązań biznesowych i rekomendacji dla rozwoju obszaru polityki cenowej i dochodowości produktów

  • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi analitycznych oraz dbanie o ich sprawne wykorzystanie w organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z analizą danych, modelowaniem i/lub raportowaniem (dodatkowym atutem jest doświadczenie w sektorze finansowym)

  • Bardzo dobra znajomość SQL, R i Excel na poziomie umożliwiającym sprawną pracę z dużymi zbiorami danych

  • Znajomość metod statystycznych i ML oraz umiejętność stosowania ich w praktycie

  • Komunikatywność oraz umiejętność prezentacji ciągów przyczynowo-skutkowych

  • Znajomość R w zakresie modelowania i przetwarzania danych. Znajomość innych języków służących przetwarzaniu danych (np. VBA, Python) będzie dodatkowym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie o silnych wartościach osadzonych we współpracy i wzajemnym szacunku

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród otwartych i pomocnych ludzi

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna enel-med, karta Multisport)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób korzystających ze środków komunikacji miejskiej

  • Wygodna lokalizacja biura przy Polu Mokotowskim

  • Realny wpływ na biznes

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników