Oferta pracy

Senior Dealer Trading

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: MK_0048395

Twoje zadania:

  • realizacja planu budżetowego w oparciu o określone limity handlowe, kredytowe i mandaty produktowe
  • prowadzenie bieżącej analizy rynku
  • realizacja transakcji klientowskich i na własny rachunek zgodnie z obowiązującymi limitami
  • współtworzenie strategii tradingowej i rozwoju biznesu
  • śledzenie zmian przepisów rynkowych
  • kontrola zgodności procesu sprzedaży z MiFiD w ramach pierwszej linii obrony
  • realizacja obowiązków Primary Dealer

Nasze oczekiwania:

  • min 3 lat doświadczenia (prowadzenie działalności tradingowej/inwestycyjnej na rynkach finansowych w ramach instytucji finansowej)
  • wykształcenie wyższe - preferowane o profilu ekonomicznym/finansowym
  • potwierdzona doświadczeniem praktyka zawierania transakcji na rynkach finansowych
  • bardzo dobra znajomość produktów rynków finansowych, praktyk rynkowych w zakresie tychże produktów, obowiązujących przepisów prawa powszechnego oraz regulacji Banku
  • bardzo dobra znajomość obsługi specyficznych aplikacji dedykowanych dla Rynków Finansowych
  • rozeznanie w otoczeniu gospodarczym i tendencjach rynkowych mających wpływ na wartość produktów inwestycyjnych
  • znajomość problematyki nadużyć i przeciwdziałania praniu pieniędzy
  • umiejętność rozpoznawania tendencji rynkowych i dzielenie się swoimi przewidywaniami
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • elastyczność, łatwość adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie advanced (w mowie i piśmie)

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy