Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Demand Planner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI:

    • Kierowanie zespołem planowania sprzedaży
    • Kierowanie i rozwój procesu planowania sprzedaży
    • Prowadzenie i rozwój procesu SnOP w ramach Demand Planning
    • Nadzór nad rozwojem kompetencji i narzędzi planistycznych sprzedaży
    • Współpraca z Dyrektorami marketingu, sprzedaży oraz finansów
    • Bliska współpraca z dz. sprzedaży i marketingu – znajomość rynku oraz analizy
    • Bliska współpraca z dz. operacyjnym – zatwierdzanie planów produkcyjnych (tygodniowych i miesięcznych); egzekucja sprzedaży stocku wolno-rotującego
    • Bliska współpraca z dz. kontrollingu – marżowość sprzedaży i realizacja budżetu
    • Definiowanie strategii rozwoju procesu

    WYMAGANIA:

    • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
    • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki związane z ekonomią, statystyką, analizą danych lub logistyką
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • umiejętność budowania relacji, doskonałe zdolności komunikacyjne
    • znajomość angielskiego na poziomie C1
    • zaawansowana znajomość Excel
    • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Nowoczesny system zarządzania
    • Możliwości awansu poprzez jasną ścieżkę kariery
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz premie finansowe
    • Otwartą komunikację z kadrą zarządzającą
    • Dofinansowanie studiów i kursów
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Możliwość udziału w ciekawych projektach
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Zakupy
      pracownicze