Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Developer ASP.Net

PCMI SP. Z O.O.O firmie

umowa o pracę
14 000‐17 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
16 500‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

PCMI SP. Z O.O.

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET Core MVC

  • SQL

  • C#

  • JavaScript

  • TypeScript

System operacyjny

O projekcie

PCMI Corporation (Policy Claim Management International) jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań programowych do zarządzania rozszerzoną gwarancją i administracji F&I. Pracujemy w zespołach scrumowych.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych i implementacja specyfikacji funkcjonalnej / technicznej

  • Projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w technologiach ASP.NET Core MVC.

  • Projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server

Nasze wymagania

  • Wykształcenie informatyczne/pokrewne

  • Praktyczna znajomość ASP.NET MVC 5.

  • Praktyczna znajomość ASP.NET Core MVC, C#, SQL

  • Znajomość Javascript, TypeScript

  • Umiejętność projektowania i programowania baz danych (SQL Server), optymalizacji zapytań

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie 3-5 lat na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Doświadczenie z Microsoft Azure

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie UoP 14-17 tyś. brutto / B2B 16,5 – 22 tyś. brutto

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Corporation (Policy Claim Management International) jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań programowych do zarządzania rozszerzoną gwarancją i administracji F&I.

Pomagamy w ekspansji na nowe rynki , w rozwoju produktów. Jako Partner Technologiczny pomagamy naszym Klientom zdobywać nowe obszary rynku m.in. poprzez oferowanie narzędzi administracyjnych, narzędzi do zarządzania ryzykiem, reasekuracji i CRM. Naszą wizją jest kontynuacja naszych dążeń do tworzenia nowych strategii technologicznych dla TPA, producentów OEM i firm ubezpieczeniowych zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i konsumenckiej. PCMI oferuje Klientom i Partnerom Strategicznym na całym świecie najlepsze w swojej klasie ulepszone rozwiązanie gwarancji rozszerzonych.

Przewiń do profilu firmy